Elvankent Baymak Servisi

Elvankent Baymak Servisi olarak sizlere daima en kaliteli hizmeti sunmuş olmakla beraber garantili yaptığımız işlerin de arkasında durmaktayız. Önemli olan daima bizler için müşteri memnuniyeti olmuştur.

Elvankent Baymak Servisi
Elvankent Baymak Servisi

Bu anlamda kurumsal bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz. Baymak markası ülkemizde ısıtma ve soğutma sistemleri denilince akla gelen ilk markalardan bir tanesidir.

Firmamız ise Baymak cihazlar konusunda uzmanlaşmış ekibi ile siz Elvankent sakinlerine herhangi bir gün ya da zaman kavramı olmadan dilediğiniz an yardımcı olmaktadır.

Kombi, kazan, şofben ve klimaları ile ev ve işletmelerde gündelik ihtiyaçların giderilmesi açısından yoğun bir şekilde tercih edilen Baymak markasının Ankara bölge merkez servisi olarak hareket etmekteyiz. Bu anlamda bizlerden alacağınız tüm hizmet profesyonel olacaktır. Ekibimizin tamamı Baymak cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir.

Gezici servis araçları ile Elvankent tüm bölgede tek bir telefonunuz ile bulunduğunuz yere gelmektedir. Eğer onarım hizmeti yapılmış ise servis ücreti talep etmeyen firmamız uygun fiyat politikası uygulayarak bu anlamda da sizleri zora sokmamaktadır. Elvankent Baymak Servisi operasyon merkezimize tek numarası ile ulaşmak mümkündür.

Kombi Servisi

Kombiler sıcak su ve ısınma ihtiyacının giderildiği oldukça kullanışlı cihazlardır. Bu konuda Baymak markası oldukça iddialıdır. Kombilerde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi peteklerin aşırı derecede ısınması durumudur.

Aşırı ısınma durumu elektronik kart arızası ile ortaya çıkabilir. Ana kart onarımı ya da gerekirse değişimi Elvankent Baymak Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca bu sorunun altında kalorifer düğmesinin bozulmuş olması da olabilir. Kalorifer düğmesi aşırı kullanıma bağlı olarak bozulabiliyor. Tüm bunların yanında su sıcaklığını ölçen NTC eğer arızalanmış ise dengesiz bir sıcaklık durumu söz konusu olabilir.

Bu durumda petekler aşırı şekilde ısınabilir. Gerekli kontrol ve bakım Elvankent Baymak Servisi uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.

Klima Servisi

Klimalar ise Baymak markasının kullanışlı bir diğer cihazıdır. Klimalar konusunda aldığımız arızalardan bir tanesi iç ünite fanı dönmüyor şikâyetidir. Fan kapasitörü, iç ünite kartı ya da sensörler arızalanmış olabilir.

Klimanızın tüm parçaları elden geçirilecek ve sorunun kaynağı bulunarak onarılacaktır. Bu konuda Elvankent Baymak Servisi klima teknik birimlerimiz son teknoloji test cihazları kullanmakta ve klimanızın eski performansına döndüğünden emin olmaktadır.

Şofben Servisi

Sıcak su ihtiyacını karşılama adına şofbenler oldukça kullanışlıdır. Ancak bazen şofben evreye girmiyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Voltaj ölçülmeli ve 195-253 V arasında bir değerde olduğundan emin olunmalıdır.

Voltaj sorunu devam ederse cihazınız için regülatör kullanmanızı öneriyoruz. Elvankent Baymak Servisi ekibimiz regülatör temin ve kullanımına yönelik sizlere yardımcı olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!