Elvankent Altus Servisi

Elvankent Altus Servisi olarak elvankent sakinlerine, Altus markalı elektronik cihazlar için tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üreten ve orijinal yedek parçalar kullanan teknik servistir.

Uzun yıllar boyunca kullanmak amacıyla satın almış olduğunuz ve dünya markası Altus ürünlerinizi, istediğiniz süre boyunca sorunsuz kullanabilmenizin tek yolu, Elvankent Altus Servisi gibi konusunda uzman, etkili ve garantili işçilik hizmet sunan bir servis sağlayıcı ile çalışmanızdır.

Bu sayede gerek beyaz eşya olsun, gerek şofben cihazlarınız olsun, gerekse de televizyon cihazlarınız olsun tarafınıza verilen hizmetin kalitesinden memnun kalabilirsiniz.

Bölgede 7/24 esasına göre hizmet veren Elvankent Altus Servisi ekibi, Altus markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yaparak en kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayacaktır.

Elvankent Altus Servisi olarak, tüm Altus cihazlarınızda bakım onarımı yapılırken kullanılan yedek parçanın bir yıl içerisinde bozulması ve arızalanması halinde, işçilik ücreti talebinde bulunmadan ücretsiz değişimi sağlanmaktadır.

Altus marka klima montajlarınızda matkap yerine karot makinesi kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar ve hasar görecektir. Montaj ve demontaj işlemleriniz için Elvankent Altus Servisi merkezini arayarak, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını ve demontajını uzman ekibimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Altusmarka klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık yapılması gerekmektedir. Gazsız çalışan klimanın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Elvankent Altus Servisi iletişim hattını arayarak bu konuda uzman ekibimiz ile bağlantı kurup klimanızın gaz kontrollerini yaptırabilirsiniz.

Elvankent Altus Servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Altus marka  klima cihazınızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisi verilmektedir. Böyle bir durumda sorun yapmadan bu durumun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Elvankent Altus Servisi olarak Altus marka buzdolabı kullanımınızda no-frost bölümünde bulunan ve hava üfleyen kapağın önünün kesinlikle kapatılmaması gerekmektedir. Ayrıca cihazın uzun süre kullanmama durumlarında, buzdolabının içini boşaltıp kapaklarını iki parmak açık kalacak şekilde bırakmanız Elvankent Altus Servisi olarak tavsiye edilmektedir.

Elvankent Altus Servisi olarak taşınma durumlarınızda da buzdolabınızın kesinlikle yan yatırılmaması ve yeni yerinde en az üç saat süresince fişe takılmadan bekletilmesi gerektiğini müşterilerimize anlatmaktayız. Çünkü bu durumlarda buzdolabı cihazının çalışmayacağı büyük ihtimaldir.

Altus marka çamaşır makinesi tamburu dönmüyorsa, ya cihazın kazanı düşmüştür ya da bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda kesinlikle yetkili olmayan kişilere veya servislere cihaz kontrolü yaptırtmadan Elvankent Altus Servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Elvankent Altus Servisi olarak aşırı yağlı bulaşıklarınızı öncelikli olarak sudan geçirerek Altus marka bulaşık makinesi sepetlerinize yerleştirmenizi öneririz.

Elvankent Altus Servis olarak Altus marka bulaşık makinesi kullanımınız esnasında deterjan alma kapağı açılmıyorsa, hemen teknik servisimize ulaşmanız tavsiye edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!