Duro Klima Servisi

Ankara Duro Klima Servisi klimalar arasında kalitesi ve verimliliği ile kendisini gösteren Duro klimalarının her türlü bakım ve onarım işlemlerini Ankara merkez ve ilçelerde yıllardır başarılı bir şekilde yürüten köklü bir firmadır. Sıcak günlerin adeta kurtarıcısı olan klimalar ancak gerekli bakım ve temizliklerinin yapılması ile verimli bir şekilde çalışırlar.

Klimanızın bakımı mutlaka klima marke ve modelini iyi tanıyan bir ekip tarafından yapılmalıdır. 25 yıllık klima bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız teknisyenleri ne yaptığını bilen, çözüm odaklı işlem sunan kişilerdir.

Klimalar pek çok nedenden dolayı arızalanabilirler. Önemli olan arızanın doğru tespit edilip doğru yöntemlerle onarılmasıdır. Ankara merkez ve ilçelerde Duro klimalar konusunda sizlere günün 24 saati teknik destek sağlayacak ekiplerimiz bulunuyor. İso 9001 belgeli firmamızdan alacağınız her bir hizmet servis garantimiz kapsamındadır. Ankara Duro Klima Servisi ekiplerimiz ister bakım olsun ister arıza onarım, bulunduğunu yere anında gelerek klimanıza gerekli müdahalelerde bulunuyorlar.

Klimalar konusunda çok farklı arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi klimanın çalışmasına rağmen verimli şekilde soğutma ya da ısıtma yapmamasıdır. Klimanız gerekli performansı ağlamıyorsa öncelikle mevsim modunu kontrol etmelisiniz.

Eğer doğru mevsim modunda ise klimanızın filtrelerinin tıkanıp tıkanmadığı kontrol edilmelidir. Ancak sorun buralardan kaynaklı değil ise altında daha teknik arızalar yatıyor olabilir. Teknik detaylar için ise uzman desteğini Ankara Duro Klima Servisi sizler için sağlamaktadır.

Klimanızda bir gaz kaçağı söz konusu olabilir. Klimanızın düzgün bir şekilde soğutma yapabilmesi için akışkan gazın düzgün bir şekilde sistemde dolaşması gerekir. Eğer boru hattında bir delinme, gevşeme, çatlama söz konusu var ise tedbir alınmalıdır.

Öncelikle Ankara Duro Klima Servisi ekibimiz bu kontrolleri gerçekleştirecek ve eğer boru hattında bir sorun var ise öncelikle onarım yoluna gidecek, ancak onarılamayacak düzeyde ise Duro orijinal yedek parça temini ile cihazınıza yeni parça monte edecektir. Ayrıca klimanızın sisteminde tıkanıklık olup olmadığı da kontrol edilecektir. Eğer bir tıkanıklık var ise cihazınızda vakumlama işlemi uygulanacak ve temizlenecektir.

Klimalar belirli bir fan hız ayarında hava sirkülasyonu sağlarlar. Bu fan hızının ayarları genellikle otomatik olmaktadır. Eğer Duro klimanızın fan hız ayarı çalışmıyor ise cihazınız kumandasından otomatik nem alma ayarını seçmiş olabilirsiniz. Kontrolünü sağlamalısınız. Klimanız otomatik modda ayarlanmış ise fan hızını da ayarlamanız mümkün olmayacaktır.

Klimanızın fan hız ayarlarına dair gereken bilgiyi Duro klimanızın kullanım kılavuzundan kontrol edebilirsiniz. Ancak anlam veremediğiniz, içinden çıkamadığımız bir nokta olursa saat fark etmeksizin Ankara Duro Klima Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile sizlere zaman sorunu yaşatmadan gece gündüz yardımınıza koşmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!