Dikmen Siemens Servisi

Siemens firmasının tüm dünya tarafından tanınmasının ve bu markayı insanların daha çok tercih etmesinin sebepleri arasında hiç şüphesiz tüm Türkiye`de etkili ve hızlı bir servis ağına sahip Siemens Servisi ekiplerinin varlığı yadsınamaz bir gerçektir. Bizler de Dikmen Siemens Servisi olarak bu haklı kaliteyi paylaşmanın sevinci içindeyiz.

Tüm Siemens ürünlerinden beyaz eşyaklima ve televizyonlarınızın bakım,onarım ve arıza tamiratını gerek yerinde çözüm hizmetimizle gerekse bakım merkezlerimizde en kısa sürede kolaylıkla hallediyoruz. Dikmen Siemens Servisi olarak yıllardır eksiksiz hizmet anlayışı ve fark yaratan müşteri odaklı uygulamalarıyla hizmet kalitesi açısından Ankara Dikmen`de müşterilerin ilk tercihi olduk ve yerimizi uzun yıllar korumaya söz verdik.

Siemens çamaşır makinenizle ilgili kullanım aşamasında çok çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Biz sizler için birkaç sorunu ve çıkabilecek hata kodu karşısında ne yapmanız gerektiğini derledik;

✔Çamaşır makinem çalışmıyor, ne yapabilirim?

Cihazınızın ön yüzünde bulunan ışıkları yanmıyor ise elektrik akımı yani priz kaynaklı bir sorununuz olabilir. Prizde farklı cihazları da takıp çalıştırmayı denemelisiniz. Çamaşır makinenizin çocuk kilidi devreye girmiş olabilir. Cihazın çalışması bittikten sonra kendini yaklaşık 3 dakika kilitler. Bu kilitleme döneminde gözlem yapıp bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Son olarak da cihaza gelen su filtresi kapalı veya tıkalı olmuş olabilir. Tüm bunlar cihazınızın durmasına sebebiyet verir. Esas sorunu anlamak için Dikmen Siemens Servisi ekibine haber verip randevu oluşturabilirsiniz.

Siemens marka klimam çalışmıyor. Sebebi ne olabilir?

Klima doğru bir şekilde monte edilmemiş olabilir. Gaz boruları tıkanmış olabilir. Elektrik arızası yaşanıyor olabilir. Cihaza gelen prizde güç beslemesi yoktur. Sigorta atmış veya arıza yapmış olabilir. Klimanın çalışması için seçilen sıcaklık oda ısısına eşit veya daha yüksek olabilir. Tüm bu sebepler cihazınızın çalışmasına engel olabilir. Kullanma kılavuzunda yazan basamakları uyguladığınız takdirde problemi yaşamaya devam ediyorsanız lütfen en kısa zamanda Dikmen Siemens Servisi ailemizden randevu oluşturabilirsiniz.

✔Bulaşık makinem bulaşıkları temiz ve parlak yıkamıyor. Sorun ne olabilir?

Cihazınızı düşük ısılı bir programda inatçı yağlarla zorluyor olabilirsiniz. Çünkü düşük ısıda bulaşıkların yağları temizlenmeyecektir ve dolayısıyla tüm eşyalarınız mat ve temizlenmemiş olarak makineden çıkacaktır. Lütfen 50 derecr ve üzerinde bir yıkama programı seçmelisiniz.

Başka bir sebep de şu olabilir; bulaşıklarınızı dizerken pervanelere dikkat etmemişsinizdir ve bulaşıklar pervanelere takılırca makinenizden yeteri kadar su püskürtme performansı beklemeyin. Dolayısıyla da bulaşıklar tam temizlenmemiş halde çıkacaktır. Bu sorunun çözümü için de bulaşıkları dizerken pervanelere dikkat etmenizi öneririz.

Bu ve bunlar gibi karşılaştığınız ve tek başınıza çözemediğiniz sorunlarınızda lütfen size bir telefon kadar uzakta olan Dikmen Siemens Servisi`ne haber vererek randevu oluşturun.