Dikmen Profilo Servisi

Dikmen Profilo Servisi yılların tecrübesini ayağınıza getiriyor. Dikmen gibi geniş bir alana yayılmış kalabalık bir mahallede saatlerce servis aramanıza gerek yok. Sizlere verdiğimiz tek numara ile bizlere günün her saati ulaşabilir, eksiksiz, garantili bir Profilo teknik desteği alırsınız.

 Profilomarkası geçmişten günümüze yeni çıkardığı pek çok ürünle tercih sebebi olmuş, ev ve işyerlerinde yerini sıklıkla almıştır. Bu denli geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan markanın Ankara’daki bölge merkez servisi olan firmamız Dikmen sakinlerine kusursuz bir teknik servis hizmeti götürmektedir. Dikmen Profilo Servisi cihazlarınızın yıllık bakımları, parça kontrol, genel kontrol, orijinal yedek parça temini gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Önemli olan hızlı hareket etmek ve sizlerin zamanını harcamayarak garantili çözümler sunmaktır. Bunun farkında olan firmamız müşteri odaklı servis ile en hesaplı bakımı yapmaktadır. Dikmen Profilo servisi çatısı altında Profilo ürünler konusunda eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Yani sizlere sıradan bir servis değil, markasına hâkim donanımlı bir servis hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda işi profesyonelce ele almaktayız.

Profilo ürünleri kullanışlı ev aletleri olarak kendisini öne çıkartmaktadır. Ancak her ne kadar kaliteli ürünler olsalar da genel bakımlarının aksatılmadan yapılması cihaz ömrünü uzatma açısından önemlidir. Cihazlarda istem dışı pek çok arıza kendisini gösterebilir. Çamaşır makineniz aniden durabilir, kurutma makineniz iyi kurutmayabilir, bulaşık makineniz su kaçırıyor olabilir.

Bu tip arızalar bizim günlük olarak sıklıkla karşılaştığımız sorunlardır. Ancak bu tip durumlarda ne yapacağını gayet iyi bilen ekibimiz ile durumun daima kontrol altına alınmaktadır. Önemli olan Dikmen Profilo servisi gibi doğru tespit, doğru müdahale ile garantili çözümdür. Profilo buzdolaplarınız eğer soğutma işlemini yerine getirmiyorsa altında yatan sebepleri kontrol etmek ve onarımı gerçekleştirmek gerekir.

 Buzdolabı konusunda aldığımız diğer arıza şikâyetleri arasında kompresörün çalışmaması, buzdolabının uzun müddet çalışması, buzdolabı çalışırken sesin artması gibi durumlar bulunuyor. Bu gibi arızalarda sorunun neyden kaynaklandığını bulmak önceliklidir. Son teknolojik test cihazlarımız ile buzdolabınızda oluşan arızanın nedenini anında buluyoruz.

Buzdolabınızın iç duvarlarında nem sorunu var ise, sıvı akması varsa ya da sıcaklık en düşük seviyede olmasına karşın soğutucu sıcaklığı yeterli değilse hemen müdahale ediyoruz. Bu gibi konular teknik bilgi gerektirdiğinden bilinçsizce bir hareket yapmayınız.

Öncelikle telefondan bizimle destek isteyebilirsiniz. Sorun eğer detaylı bir şey ise müdahale gerektirir ve bunu da teknisyenlerimiz yapmaktadır. Profilo konusunda markayı iyi tanıyan, parçalara ve doğru onarıma hâkim bir servis arıyorsanız Ankara’da doğru adres Dikmen Profilo Servisi olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!