Dikmen Kombi Servisi

Dikmen Kombi Servisi, Ankara’da kombi bakım ve onarımı yapan profesyonel bir ekibe sahip köklü bir firmadır. Ev ve işyerlerinde sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı gideren kombilerde ilk müdahale son derece önemlidir. Bilinçsiz bir hareket ile kombide arızanın giderilmesi bir yana çok daha büyük teknik problemlerin ortaya çıkması tetiklenebilir.

Bu nedenle Ankara’da Dikmen Kombi Servisi tüm kombi marka ve modellerine hâkim, alanında uzman teknisyenler ile size destek vermektedir. Ankara’nın her bölgesinde yıllardır her marka kombi üzerine garantili çalışmalar ile adından söz ettiren servisimiz, Ankara’nın Dikmen mahallesinde de Dikmen Kombi Servisi olarak insanlara hizmet vermektedir.

Kombilerinizi bakımlarını A’da Z’ye yapan teknisyenlerimiz uzun vadede cihazlarınızdan bir şikâyet almamanızı sağlıyorlar. Ayrıca bu işlemleri garantili bir şekilde yapıyorlar. Kombilerinize dair aklınıza takılan sorular olursa Ankara için tek numaramızdan 24 saat boyunca bize ulaşabilir ve telefonla destek, online destek ya da servis desteği alabilirsiniz.

Kombiler içerisinde mekanik pek çok aksam bulunan günlük ısınma ve su ihtiyacını gideren cihazlar olmakla beraber herhangi bir ufak teklemede büyük sorunlar ortaya çıkarabilen cihazlardır. Bu nedenle kombinizin yıllık bakımını aksatmamalısınız. Kombilerde sık bir şekilde bize gelen şikâyetlerden bir tanesi kombinin patlamalı olarak yanması durumudur. Kombi patlamalı yanıyor ise bir gaz sıkışma ile karşı karşıya gelmişsiniz demektir.

Gaz birikmesi, yakılacak olan ateşle beraber harlamaya sebebiyet verir. Sorunun temelinde gaz ve çakmak ayarları bulunmaktadır. Gaz ve çakmak ayarları için profesyonel hizmet için bizden destek almayı ihmal etmeyiniz. Sıcak su açıldığında peteklerin çok ısınması da ayrı bir sorundur. Bunun anlamı kalorifer kısmına giden sıcak su bölmesi bir nedenden dolayı kapanmış ve akış sağlanamıyor demektir.

Normal şartlarda kalorifer ve musluk olarak ikiye bölünmesi gereken su akışı sadece kalorifere gidiyor ve bu da aşırı ısınmaya neden oluyor. Petekler haddinden fazla ısınınca kullanıcılarımız genellikle paniğe kapılabiliyorlar. Kombilerde sık karşılaşılan bu konu ile ilgili endişelenmenize gerek yoktur. Ancak kesinlikle kendiniz bilinçsiz bir şekilde müdahalede bulunmayınız.

Dikmen Kombi Servisi uzman teknisyenlerimiz tam donanımlı servis araçlarımız ile anında kapınıza gelerek müdahalede bulunacak ve kombinizdeki sorunu çözeceklerdir. Kombi kullanan Dikmen sakinlerine yıllardır olduğu gibi tüm bakım ve onarım işlemleri için gerekli desteği Dikmen Kombi Servisi vermektedir. İster telefonla ister internetle, dilediğiniz şekilde bize ulaşabilir ve hem ekonomik hem de hızlı servisimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!