Dikmen İndesit Servisi

Dikmen İndesit Servisi

Dikmen indesit servisi olarak indesit marka beyaz eşya ürünlerinizde yaşayacağınız her türlü arızada yardımınıza ulaşmak için kurulmuş bir teknik servistir. Beyaz eşya ile ilgili her türlü sorun ve görüşlerinizde Dikmen indesit servisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

24 saat boyunca her türlü desteği vermek için gezici servisleri ile hazır bulunan servisimiz, konusunda uzman ve tecrübeli personeller ile çalışmaktadır. Gerek sahada olsun gerekse de atölyede olsun tüm teknik personellerimiz tecrübeli ve donanımlıdır.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarından olan buzdolabında yaşanan sorunların başında genelde kapağı kapalıyken ses çıkarması, kapak açıldığında ise sesi kesmesi gelmektedir. Bu durum genelde iç fanlarda meydana gelen arızaya işarettir veya cihazda donma problemi var demektir.

Bu tip sorunlar genelde profesyonellik isteyen sorunlardır. Kesinlikle işinde tecrübeli ve uzman olmayan kişilere müdahale ettirilmemelidir. Çünkü cihazınızın garantisi ölebilir. Dikmen indesit servisi olarak bu tip sorunlarınızda her türlü desteği vermeye hazırız. Yapmanız gereken şey hemen çağrı merkezimiz ile bağlantı kurmanız olacaktır.

Çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçmeniz durumunda gezici servisimiz arızanızın tamiri için derhal adresinize yönlendirilecektir.

İndesit marka beyaz eşya cihazı olan çamaşır makineleri bazen temiz yıkamayabilir veya çalışma esnasından sesli çalışabilir. Temiz yıkamama durumunda ilk yapmanız gereken doğru programın seçilip seçilmediği kontrolünün yapılmasıdır.

Sesli çalışma durumunda ise sorun muhtemelen zeminin düz olmaması, ayakların yıpranmış olması veya amortisörlerde meydana gelen sorundur. İşte tüm bu sorunlarınızın çözümünde Dikmen indesit servisi olarak 7/24 hizmete hazırız. Yapmanız gereken tek şey telefon etmeniz olacaktır.

Dikmen indesit servisi bşkentimiz Ankara ilinin dikmen semtinin merkezinde bulunmaktadır. Merkezinde bulunmamızın amacı ve en büyük kolaylığı hemen hemen her noktaya eşit uzaklıkta olmamızdır.

Beyaz eşyalar elektrikle çalıştığı için hassas cihazlardır ve bu cihazları özellikle kaçak akımdan korumak çok önemlidir. Çünkü kaçak akımın olduğu yerde mutlaka kart arızası zamanla yaşanmaktadır. Bu nedenle Dikmen indesit servisi olarak kaçak akımın önüne geçmek için mutlaka regülatör kullanılması önerilmektedir.

Yapacağımız ve yaptığımız tüm işlemlerde müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Ayrıca, indesit marka beyaz eşya cihazlarınıza hizmet vermek için her biri kendi ürün grubunda uzmanlaşmış çalışanlarımız bulunmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarınızı fişe taktığınız zaman sigortalar atıyor ise elektrik ile ilgili sorun var demektir kısa devre yapıyor demektir. Çamaşır makineniz veya bulaşık makinenizi kullanırken her zaman mutlaka kısa programda kullanmanız servisimiz tarafından tavsiye edilmektedir.

Tüm beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarında bulunduğunuz adreste ilk müdahaleler yapılır eğer sorun giderilemeyecek kadar büyük ise atölyeye getirilerek sorun çözülür. Sorun giderildikten sonra cihazınız alındığı adrese tekrar iade edilir.

Yapılan bu atölyeye getirme ve götürme işlemlerinden hiçbir şekilde ekstra ücret talep edilmez.  Bu durum tamamen Dikmen İndesit Servisi isimli firmamızın prensipleri arasında olan bir durumdur.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!