Dikmen İmmergas Servisi

Dikmen İmmergas servisi; Ankara’da sizler için İmmergas marka kombilerin bakım, tamir, temizlik, arıza gibi birçok işlemini yapmaktadır. Kullanımı oldukça yaygınlaşan kombiler elektrikli aletlerden biri olduğu için zaman zaman arıza yapmakta ve bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Bu sebeple rutin olarak bakım ve temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Sizler için 7-24 hizmet veren Dikmen İmmergas servisi sayesinde profesyonel ve alanında uzman ekiplere kombinizi emanet edebilirsiniz.

Kombiler hayatımızda günlük olarak kullandığımız hem ısınma hem de sıcak su sağlayan cihazlardır. Aynı anda hem musluk, hem çamaşır ve bulaşık makinası, hem de kalorifer yolu ile ısınabilmemiz için kombi oldukça önemlidir.

Kullanımı da oldukça kolay olan İmmergas kombiler birçok kişi tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Ayrıca Ankara ilimiz ve birçok semtine sağladığımız İmmergas servisi sayesinde kombinizle alakalı en ufak problemde bile sizlere yardımcı olmak için haftanın her günü ve her saati çalışıyoruz.

Model seçimi, montajı, kurulumu, tamiri, parça değişimi, bakımı, temizliği ve daha birçok işlemi sizler için uzun süredir en profesyonel ve hesaplı şekilde sağlamaktayız.

Ev, iş yerleri, okullar, sanayiler ve daha birçok alanda kullanılan kombiler yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar kombinin filtrelerinin temizlenmesinden parça değişimine kadar birçok alanda olabilir. Ancak bakım gibi işlemlerin profesyonel ekipler tarafından bilinçli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Aksi takdirde kombinize zarar verebilir ya da elektrik söz konusu olduğu için tesisata da zarar verebilirsiniz. Dikmen İmmergas servisi ile iletişime geçerek kombinizde parça değişimi ve tamiri yaptırabilirsiniz. İmmergas kombi markası konusunda uzmanlaşmış kadromuz sayesinde güvenle parça değişimi işlemi yaptırabilirsiniz.

İmmergas kombilerde gaz tasarrufu sağlamanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan en önemlileri oda termostatı kullanmak ve kombiyi sık sık kapatıp açmamaktır. Öncelikle evden ya da kombinin bulunduğu binayı terk ederken cihazı kapatmak son derece yanlıştır.

Her seferinde cihazı kapatmak ve tekrar açmak çok daha fazla enerji kullanmasına ve doğal olarak çok daha fazla yakmasına sebep olmaktadır.

Oda termostatı kullanımı; gaz tasarrufu sağlayarak aynı miktarla çok daha fazla ısınmayı, ya da daha az gaz kullanımını sağlamaktadır. Dikmen İmmergas servisi ile iletişim geçerek kolaylıkla oda termostatı taktırabilirsiniz.

Gaz tasarrufu sağlayan oda termostatlarının kullanımı oldukça basittir. Camdan ve kapıdan uzak bir yere kuracağınız oda termostatı sizlere büyük ölçüde gaz tasarrufu sağlayacaktır. Ancak yine de oda termostatının kurulumunun profsyonel Dikmen İmmergas servisi ekibi ile yapılması çok daha sağlıklı olacaktır.

Dikmen İmmergas servisi profesyonel ekibi sayesinde evinizde, iş yerinizde ve daha birçok yerdeki kombilerinizin kullanımı ve bakımı konusunda rahat olabilirsiniz.

Sizler için 7-24 çalışan güler yüzlü ve İmmergas marka kombiler için özel eğitim sertifikası olan servis ekibi sayesinde güvenle kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!