Dikmen Hotpoint Servisi

Dikmen Hotpoint servisi değerli dikmen semti müşterilerine montaj, tamir, bakım ve kurulum işlemlerinde 24 saat gezici servisi ve profesyonel ekibi ile hizmet vermekte olan bir teknik servistir.

Tüm dünyada kendini kanıtlamış bir marka olan hotpoint markası ürünlerinden beyaz eşya cihazlarınızı uzun süre kullanmak için mutlaka düzenli olarak bakım yatırmanız gerekmektedir. Bunun için ise kaliteli hizmet ve garantili işçilik almak için Dikmen Hotpoint servisi ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Teknik servisimiz nerede olursanız olun, her türlü sorununuzda bir telefon kadar yakınınızdadır. Gerek evinizde gerekse de işyerlerinizde kullandığınız hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarında yerinde inceleme ve müdahale yapmaktadır. Dikmen Hotpoint servisi olarak tüm ekibimiz ile her zaman desteğe hazırız.

Beyaz eşya cihazlarınızdan buzdolaplarının no-frost bölümlerinde bulunan hava üfleme gözeneklerinin önlerinin açık olması gerekmektedir. Gözeneklerin kapatılması hem cihazınızda hem de gıdalarınızda bozulmalara sebep olacaktır.

Ayrıca, buzdolabınızı uzun süre kullanmayacaksanız mutlaka içerisini boşaltarak kapaklarının da yaklaşık 2 parmak kadar açık bırakılması Dikmen Hotpoint servisi olarak tavsiye edilmektedir.

Çamaşır makinelerinizde tambur dönme sorunu yaşıyorsanız ve tambur dönmüyorsa, büyük ihtimalle makinenizin kazanı düşmüştür veya bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumlarda kesinlikle işin ehli olan servisimiz Dikmen Hotpoint servisi ile bağlantıya geçmelisiniz. Yetkili olmayan kişiler yapacağınız her türlü işlem hem riskli hem de garantisiz olacaktır. Ayrıca cihazınızın garantisi devam ediyor ise garantinizin bitmesi ihtimaldir.

Bulaşık makinelerinize koyacağınız bulaşıklarınızı mutlaka ilk önce ılık sudan geçirmenizi Dikmen Hotpoint servisi olarak tavsiye ediyoruz. Bulaşık makinelerinizde deterjan alma kapağı açılmıyor ise müdahale etmeden mutlaka Dikmen Hotpoint servisi ile irtibata geçmelisiniz. Kendi yapacağınız müdahalelerde geri dönüşü olmayan arızalara yol açabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal hotpoint yedek parçalarıdır. Dikmen Hotpoint servisi olarak kesinlikle çıkma parça veya yan sanayi parça kullanmamaktayız.

Dikmen Hotpoint servisi müşteri odaklı çalışmaları ile dikmen müşterilerinden takdir almış ve tercih edilen bir servis konumuna gelmiştir.

Ayrıca, yapacağı tüm hizmetler karşılığında müşterilerine fiyat tablosunu ibraz ederek, onların sürpriz rakamlar ile karşılaşmamasını sağlamaktadır. Fiyat tablosu hem personellerde hem gezici araçlarda hem de atölyemizde aşikar olarak bulunmaktadır.

Daima kendisini geliştiren ve personellerine de bu özelliği benimseten Dikmen Hotpoint Servisi değerliDikmen müşterilerinehızlı, kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır. Yapılan hizmetleri, teknolojiyi takip etmesi, garantili işçilik hizmeti vermesi, günün her saati destek sağlaması gibi özellikleri sayesinde Dikmen Hotpoint servisi olarak bizleriher zaman bölgenin öncü bir teknik servisi yapmıştır.

Müşterileri için Hotpoint markalı beyaz eşya ürünlerde tecrübe kazanmış, belediye tarafından da onay almış profesyonel, uzman ve güler yüzlü çalışanları ile günün her saati iletişime geçip destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!