Dikmen Ferroli Servisi

Dikmen Ferroli Servisi 25 yıllık bir tecrübe ile kombi ve şofben modelleri arasında en çok tercih edilen Ferroli marka cihazların bakım ve onarım hizmetini gece gündüz demeden sağlayan alanında uzman bir firmadır.

Dikmen Ferroli Servisi
Dikmen Ferroli Servisi

Ferroli kombi ve şofbenler yıllık bakımları dahilinde sizlere ciddi sorunlar çıkarmayan cihazlardır. Ancak bazen elektrik, gaz ya da parça ile alakalı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda uzman kadromuz ile Dikmen Mahallesi sakinlerine anında hizmet götürüyor ve onları zor durumdan kurtarıyoruz.

Kombi ve şofbenleriniz için yıllık bakımları Dikmen Ferroli Servisi ekiplerimiz aksatmadan yapmaktadır. Sizlerin belirleyeceği gün ve saatte ev yada işyerlerinize gelen ekibimiz cihazlarınızdaki arızayı hızla tespit ediyor ve gerekli müdahalelerde bulunuyor.

Kombi ya da şofbeninize herhangi bir müdahalede bulundu isek sizlere bir yıllık servis garantisi de vermekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız için öncelik daima müşterilerinin memnuniyetidir.

Şofben Servisi

Ferroli markasının sık tercih edilen cihazlarından şofbenler normal şartlarda oldukça iyi kapasitede çalışan cihazlardır. Ancak bazen beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilir.

Şofbenler konusunda sık karşılaştığımız bir konu da suyu az ısıtması üzerinedir. Muhtemelen cihazın içerisindeki ısıtıcılardan ikisi kopuk olabilir.

Bu nedenle enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir ki bu da suyun az ısınmasına neden olmaktadır. Elektronik devre ve parçalar Dikmen Ferroli Servisi personelimiz tarafından kontrol edilecek ve herhangi onarım gerektiren bir durumda doğru yöntemle onarımı gerçekleştirilecektir.

Kombi Servisi

Sıcak su ya da ısınma ihtiyacımızı en rahat şekilde karşıladığımız Ferroli kombiler de bazen arıza ortaya çıkarabiliyorlar. Bazen kombinizden sıcak su almada zorluk çekebiliyorsunuz.

Bunun nedenlerinden birisi Ferroli kombinizdeki plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör arızalandığı takdirde sıcak su verimi de düşecektir.

Verimli bir sıcak su almanız açısından bu kısmın düzgün çalışması önemlidir.Sensör bakımı ve onarımı da Dikmen Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Günün 24 saati Dikmen Ferroli Servisi operasyon merkezimize tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile Dikmen Mahallesinde aktif olarak çalışmalarını yürüttükleri için sizlere en yakın servis aracımızı gönderiyor ve cihazınızdaki sorunu hızlı, garantili ve ekonomik şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarında orijinal yedek parça temini sağlıyor ve cihazınızdaki sorunu anında ortadan kaldırıyoruz.

Online destek, telefonla destek gibi imkânlar da sunan firmamız ayrıca kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık da sağlamaktadır.

Dikmen Mahallesinde Ferroli marka cihazlar konusunda uzman bir ekip aradığınız her an bizlere numaramızdan ulaşabilir ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!