Dikmen Demirdöküm Servisi

Dikmen Demirdöküm Servisi ısıtma ve soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen kalitesi ile bilinen markalardan Demirdöküm cihazların yıllık bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan kurumsal bir firmadır. Şofben, kombi, klima ve kazanlar Demirdöküm markasının en çok tercih edilen ürünleridir.

Dikmen Demirdöküm Servisi
Dikmen Demirdöküm Servisi

Bu cihazlar geniş bir kitle tarafından kullanılmakla beraber bazı durumlarda hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Alanında uzman teknisyenlerimiz Demirdöküm marka cihazlarını için garantili bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır.

Ankara ilimizin en kalabalık mahallelerinden olan Dikmen ve çevresinde Demirdöküm cihaz kullanan kim varsa uzman kadromuz gezici servis araçları ile birlikte hızla hareket etmekte ve sorunu çözmektedir.

Ankara bölge merkez servisi olarak cihazlarınıza kapsamlı bakım sağlamakla beraber en ufak bir aksama ya da arızada sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktayız.

Alanında uzman teknisyenlerimizin hepsi gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerdir. Dikmen Demirdöküm Servisi olarak yerinde ya da atölyemizde cihazlarınızın bakımını kapsamlı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Kazan Servisi

Kazanlarda farklı şikâyetler karşımıza çıkabiliyor. Mesela kazandan duman çıkıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda baca ve varsa sulu baca temizletilmelidir. Eğer kazan yakıtı tam yakmadan atıyorsa kazan yakıt besleme süresi azaltılmalıdır.

Kazanlar yılda en az bir kez mutlaka genel bakımdan geçirilmelidir. Demirdöküm kazanlarınızın yıllık bakımını Dikmen Demirdöküm Servisi uzman teknisyenlerimiz kapsamlı bir şekilde yapmaktadır.

Bireysel ısınma veya serinleme cihazlarının başında gelen bu ürünlerin haricinde merkezi sistem olarak kullanılan ve çoklu ısınmayı sağlayan apartman kazanları için de teknik destek vermekteyiz. Brulör bakımı, baca gaz analizi sirkülasyon pompası gibi ürünlerin tamiratının yanı sıra bakımlarını da profesyonel dokunuşlarla gerçekleştirmekteyiz. 

Şofben Servisi

Şofbenlerde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin gaz kaçağı, elektrik kaçağı, su kaçağı, yeterli ısı alamama ya da haddinden fazla ısınma gibi sorunlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Şofben gaz kaçağı ise son derece tehlikeli durumlar ortaya çıkarabildiğinden Dikmen Demirdöküm Servisi olarak şofbenlerin bacalı yerine hermetik seçilmesini öneriyoruz. Hermetik şofbenler ihtiyaç duyduğu havayı mevcut ortamdan değil, dışarıdan aldığından ortamda zehirlenme gibi sorunlara meydan vermez ve biz de servis olarak kullanıcılarımızı bu konuda uyarmaktayız.

Klima Servisi

Demirdöküm klimalar ise kalitesi ile ortamlarda farkını hissettirmektedir. Demirdöküm markasının pek çok farklı klima tipi bulunmaktadır. İnverter klima, tavan tipi büyük kapasiteli klimalar, split duvar tipi klima, mobil klima, dekoratif klima, çatı tipi klima gibi birbirinden kullanışlı modeller uygun ortama uygun model olarak oldukça işlevseldir.

Klima tercihinizden taşınmasına, montajına, temizlik ve bakımına kadar her türlü detay ile Dikmen Demirdöküm Servisi ekibimizle sizler için ilgilenmekteyiz.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınızın bakımı için bizler gece gündüz demeden Ankara için tek numaramızdan arayabilirsiniz. Dikmen Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz haftanın 7 günü ve 24 saati aralıksız bir şekilde hizmet verdiğinden dilediğiniz an yardımınıza ekiplerimiz gelmektedir.

Dikmen Demirdöküm Servisi geçmişten bu yana süre gelen zaman içinde hep en kaliteli ve en hızlı servis olmayı ilke edinmiş, bunun  yanı sıra ekonomik fiyatlı çalışmaları ile de bölgedeki en dikkat çekici servis olmayı başarmıştır. 

Şofben başta olma üzere kombi klima gibi ısıtma ve soğutma işlemi yapan cihazlarınıza titiz ve özenli çalışmalar yaparak arıza ve bakım işlerinde uzmanlığını her zaman göz önüne seren firmamız müşteri memnuniyetini de ilke edinmiştir.

Demirdöküm, ülkemizde en bilinen markaların başında gelmektedir. Üstelik yerli sermaye olması sebebi ile de ülkemiz vatandaşları tarafından tercih edilmektedir. Bir çok yabancı kombi ve klima markasının boy gösterdiği satış pazarında liderliği de uzun yıllardır elinde bulundurmayı başarmıştır.

Dikmen Demirdöküm Servisi olarak da biz bu markaya yaraşır bir servis organizasyonu oluşturmayı başararak yaklaşık çeyrek asırdır dikmen bölge halkına rakipsiz servis hizmeti sunmayı becerdik. Ekonomik fiyatlı çalışmalarımız her zaman göz doldurmuştur. Müdahale ettiğimiz ürünlerde % 100 tamir etme oranını yakalamayı sağladığımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

Dikmen Demirdöküm Servisi kombi bakımı, klima montajı Şofben tamiri gibi ustalık isteyen işler için özel olarak oluşturduğu ekipleri ile günün 24 saati hizmet vermektedir.

Demirdöküm servisi olarak biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Dikmen halkına sunduğumuz kusursuz hizmetler her zaman aynı kalitede olacaktır. Orjinal parça kullanımı ve dikkatli bir şekilde yapılan arıza tespiti ile tüm tamiratlarımızda kesin sonuç alarak grevimizi başarı ile tamamlamaktayız.

Mobil pos cihazı ile hizmet veren teknik ekiplerimiz işlem bitiminde nakit para ile ödeme yapmanızın yanı sıra kredi kartı kullanarak hesaplaşmanızı sağlamaktadır. Dikmen Demirdküm Servisi iletişim merkezine ulaşarak adres kaydınızı bırakmanız, tamir işlemini başlatmanızın ilk aşamasıdır. İhtiyaç anında hiç düşünmeden hemen bizi arayıp destek isteyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!