Dikmen Buderus Servisi

Dikmen Buderus Servisi, teknolojinin geldiği notada ısıtma sistemlerindeki yenilik gerçekten şaşırtıcı derecededir.

Öyle ki eskiden kombi, şofben ya da kazanlarda oldukça temel cihazlar kullanılırken günümüzde hemen her ev ya da işletmenin kapasitesine göre modeller tercih edilebiliyor.

Dikmen Buderus Servisi
Dikmen Buderus Servisi

Cihazların bu denli hız gelişmesi ve değişmesi alanında donanımlı servislerin varlığını da bir zorunluluk haline getirmiştir.

Birbirinden farklı özelliği bilmek, doğru müdahalede bulunmak, son modelleri yakından tanımak ancak vizyoner ve alanında tecrübeli bir servis ile mümkündür.

Kombi Servisi

Kombide en sık tercih edilen markalardan bir tanesi olan Buderus marka cihazlarda yaşanacak her tür sorun için Dikmen Buderus Servisi ekiplerimiz Dikmen sakinlerine günün her saati yardımcı olmaktadır.

Isıtma sistemleri günün her saati sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılarlar. Elbette bakımlar bu aşamada son derece önemlidir. Özellikle yoğun bir şekilde kullanılan kış mevsimi yani soğuklar bastırmadan önce kapsamlı bir elden geçirme gerekecektir.

Dikmen Mahallesi sakinlerinin günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilecekleri Dikmen Buderus Servisi irtibat numaramızın ucunda her daim hazır teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Dikmen Mahallesinin her sokak ve caddesinde müşterileri için hızlı bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Donanımlı atölyemizde Buderus marka tüm cihazlar için orijinal yedek parçamız da bulunmaktadır.

Şofben Servisi

Buderus marka şofbenler günün hemen her saati verimli bir şekilde sıcak su sağlamaktadır. Ancak bazı olumsuz durumlar için öncende tedbir almak, bir takım noktalara özen göstermek elbette kullanıcıların elindedir.

Bu gibi konularda müşterilerimizi sıklıkla bilgilendirmekteyiz. Mesela yoğuşmalı şofbenlerin tahliye hortumlarından çıkan su ile temas etmemek gerekir. Bu çok ciddi bir sorundur. Çünkü bu su zehirli olduğu gibi sağlığınızı tehdit edecektir.

Şofben tesisatınızın profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Topraklama hattının düzgün bir şekilde kurulması önemlidir. Elektrik kaçakları hayatı tehlikeye sokacağından bu tip kaçaklara meydan vermemek adına topraklama hattı konusunda Dikmen Buderus Servisi olarak titizlikle durmaktayız.

Şofbeniniz için mutlaka tahliye musluğu bulunmalıdır. Yüksek basınç durumlarında tahliye musluğundan su alınarak basıncı düşürmek mümkün olacaktır. Su basınç tehlikesine karşı Dikmen Buderus Servisi ekiplerimiz sizlere gerekli detaylı bilgiyi verecektir.

Şofbeninizdeki ısı ve diğer sensörler periyodik bir şekilde değiştirilmelidir. Zaman içerisinde cihazlarda bir takım aksaklıklar olabileceğinden bakımlarını öncelikle Dikmen Buderus Servisi ekibimize yaptırmalı ve değişmesi gereken tüm parçalar değiştirilmelidir.

Aklınıza takılan başka noktalar olursa bizlerle günün her saati irtibata geçebilirsiniz. Şofbenleriniz gibi Buderus kombi ve kazanlarınızda yaşayacağınız en ufak sorunlar dahi bizlere danışabilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.