Dikmen Bosch Servisi

Ankara ilimizin Dikmen ilçesin de bulunmakta olan Dikmen Bosch Servisi firmalarımız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

Siz değerli Müşterilerimize Bosch markalı beyaz eşya, klima, kombi ve şofben ürünlerinizde görebileceğiniz bazı sorunları sebeplerini ve bazı çözümlerini sıraladık.

Dikmen Bosch Beyaz Eşya Arızası

Hayatımızı oldukça kolaylaştıran beyaz eşyalar günümüzde artık sadece evlerde değil iş yerlerin de bile kullanılmaktadır.

Ne kadar çok kullansak ta arıza görülebiliyor bazı arızaları kendimiz giderebilirken bazı arızalarda ise teknik servis çağırabiliyoruz.

Bizler Dikmen Bosch Servisi olarak Sizlere kullanmakta olduğunuz bulaşık makineleriniz sorunlarını çözebileceğiniz bazı tavsiyelerde bulunmaktayız.

 Bulaşık makinesi çalışmıyorsa yapılması gereken kontroller nelerdir?

 1. Bosch bulaşık makinenizi prize doğru taktınız mı?
 2. Bosch bulaşık makinenizin bağlanmakta olduğu prizin sigorta ve ya ana sigortası atmış mı?
 3. Bosch bulaşık makinenizin açma-kapama tuşuna bastınız mı?
 4. Bosch bulaşık makinenizin kapağını iyice kapattınız mı?
 5. Süzgeçlerde tıkanıklık gördünüz mü?
 6. Su geliyor mu?

Bocch Klima Arızası

Ankara’nın Dikmen ilçesin de bulunmakta olan Dikmen Bosch Servisi firmalarımız uygun fiyatlara 7/24 hizmetinizdedir.

Klimalarınızın bakımını, montajını ve onarımını en iyi şekil de ve en kısa süre de kapmaktayız ama hepimiz Klimalarımızın neden sebep arızalandığını merak ederiz ve bunun hakkında bilgi edinmek isteriz.

Dikmen Bosch Servisi firmaları olarak siz değerli müşterilerimize bazı sorunları ve sebeplerini sizlere listeledik.

Eğer Bosch klimanızın timer lambası yanıp sönüyorsa bunu sebebi serpantin sansörlerinde anormallik vardır. Bu arıza da maalesef ki servis müdahalesi gerekir.

Eğer Bosch klimanızın Run ve timer lambasının her ikisi de yanıp sönüyorsa dış ünitede anormallik kompersör arızası, kapasitör arızası, soğuktan yetersiz gaz eksik olabilir. Bu sorunla karşılaştığınızda mutlaka teknik servis çağırmanız gerekir.

Bosch Kombi Arızası

Özellikle kış aylarla daha çok sıklıkla kullanmakta olduğumuz kombilerimiz yaşamımızı oldukça fazlasıyla kolaylaştıran ve oldukça konforludur. Kombinizi daha uzun seneler kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli unsurlardan biridir kombi bakımı bakımını yaptırmadığınız sürece arızalar görebilirsiniz ve bu da size fiyat olarak daha pahalıya patlayabilir.

Eğer kombinizin arızalanmasını istemiyorsanız bakımı ile ilgilenen ustalara ihtiyacınız olacaktır.  Dikmen Bosch Servisi olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Dikmen Bosch Şofben Arızası

Dikmen de bulunmakta olan Dikmen Bosch Servisi firmamız Bosch markalı şofbenlerinizin her türlü arızası ile ilgilenmektedir. Bazı küçük hatalar arıza olarak görülebilir. Sizlere bunlar hakkında biraz bilgi vereceğim.

Şofbeninizin suyu ısıtmıyor mu?

 1. Şofbene enerji gelmiyor olabilir.
 2. Kamede anahtarı arızalı olabilir.
 3. Su basıncını basmakta olan sivic arızalı olabilir.
 4. Termostat arızalı olabilir.
 5. Isıtma yeri arızalı olabilir.
 6. Şofben için de akın taşıyan kablolar kopmuş yada çıkmış olabilir.

Dikmen Bosch Servisi, dünyanın en iyi beyaz eşya markalarından Bosch’un başkentteki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. Ankara’nın her yerinde olduğu gibi Dikmen Mahallesinde de çalışmalarını aksatmadan yürüten Dikmen Bosch Servisi alanında uzman teknisyenleri ile her daim çağrınıza cevap vermektedir.

Dikmen’de beyaz eşya konusunda çıkan arıza ya da şikâyetleri hızlı bir şekilde çözmek için donanımlı servis araçlarımızla hareket etmekteyiz.

Bu anlamda sizlere hiçbir şekilde zaman kaybettirmiyoruz. Teknolojiye ayak uyduran firmamız son gelişmiş teknik cihazlarla kontrollerini yapmaktadır. O nedenle arıza ne olursa olsun anında tespit edilmektedir. Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da da en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Bosch’un geniş kapsamlı bir servise ihtiyacı vardır.

Biz de bu ihtiyacı kaliteli ve garantili bir şekilde karşılamak için yıllar önce hizmete başladık. Tek bir telefon ile Dikmen Bosch Servisi olarak başkentin her alanına hizmet götürmekteyiz. Bu anlamda Dikmen’in her köşesinde hizmetlerimiz devam etmektedir.

Beyaz eşyalardan en sık kullanılanlardan bir tanesi de bulaşık makinesidir. Bulaşık makinesi yıllık bakımları yapılsa dahi bazı zamanlarda ortaya istenmeyen arızalar çıkarabilmektedir.

Bunlar arasında su almama, boşaltmama, iyi yıkamama, su sızdırma, program hataları gibi pek çok can sıkıcı sorun bulunmaktadır. Cihazlarda ortaya çıkan bu ve bunun gibi arızalar kullanıcı hatasının yanı sıra montaj ya da parça problemlerinden de ortaya çıkabilmektedir.

Önemli olan sorunun Dikmen Bosch Servisi bünyesinde doğru bir şekilde tespit edilmesi ve hızlı bir şekilde onarılmasıdır. Mutfakta en sık kullandığınız cihazlardan bir tanesi buzdolaplarıdır ve dolapların yeterli derecede soğutması beklenir. Ancak cihazınız yeterli soğutmayı yapmıyor ise problem boru sistemlerinden kaynaklı olabilmektedir.

Buzdolaplarının doğru bir şekilde soğutmamasının nedenlerinden birisi de elektrik arızalarıdır. Sisteme enerji gitmediğinde soğutma da olmayacaktır. Ancak asıl sorun mutlaka Dikmen Bosch Servisi çalışanı uzman bir teknisyen tarafından belirlenmelidir.

Bosch marka her türlü beyaz eşyanızın tıpkı diğer cihazlarda olduğu gibi yıllık bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Düzenli bakımı yapılan cihazlar yıl içerisinde sizlere minimumda sorun çıkarmaktadır. Örneğin klimalarınızı uzun bir süre çalıştırmadıysanız bahar öncesi mutlaka elden geçirilmelidir.

Tüm parça ve aksamları kontrol edilmelidir. Bunu sizler için Dikmen’de Dikmen Bosch Servisi teknisyenleri yapmaktadır. Önemli olan doğru tespit ile sonuç odaklı bir müdahaledir.

Bosch marka hangi cihazınız olursa olsun Bosch ürünlerinin tamamına hâkim personelimiz ile sorununuz anında ortadan kalkacaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!