Dikmen Beko Servisi

Dikmen Beko servisi; Ankara’nın Dikmen ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın 365 günü faal bir şekilde sizlere hizmet vermekte olan Dikmen Beko servisi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Her evde kullanımı yaygınlaşmış olan kombilerin tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombiler, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Aynı zamanda kombilerinizde doğru yere doğru şekilde montaj yapılması da oldukça önemlidir. Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Beko markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıkla ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimalarınızda kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Dikmen Beko servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biri Beko bulaşık makineleridir. Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makineleri hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı yiyeceklerin bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde am dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir. Aynı zamanda çamaşır makinesinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar.

Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Beko buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir.

Buzdolabınızdaki motor çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan şofbenlerin ve televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Dikmen Beko servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Beko markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!