Dikmen Baymak Servisi

Dikmen Baymak Servisi çatısı altında toplanan tüm ekip personellerimiz Dikmen bölgesini tanıyan, uzun yıllardır bu bölgesinde servis hizmeti vermesi sebebi ile müşterileri tarafından sevilen, işlerindeki atak ve hızlı çalışmalar dolayısı ile bir çok ödüle sahip, kombi tamiri şofben montajı klima bakımı gibi işleriniz güvenerek ve gözünüz arkada kalmadan yaptıracağınız köklü bir işletmedir.

Dikmen Baymak Servisi
Dikmen Baymak Servisi

Dikmen baymak servisi kombi klima ve şofben montaj işlemlerinizde yapılan elektrik bağlantılarınızı uzman bir ustaya yaptırmanızı önermektedir. Bu cihazlarda mutlaka ve mutlaka topraklama hattı olması gerekir. Bu sayede siz ve ürününüz olası bir elektrik kaçağına karşı veya voltaj dalgalanmalarına karşı güvende olursunuz.

Dikmen Baymak Servisi olarak hatırlatmak istediğimiz bir diğer husus da bu cihazlara uygulanması gereken periyodik yıllık balık işlemleridir. 

Klima ünitelerinizde elektrik tasarrufu, kombi ve şofben gibi ürünlerinizde de doğalgaz tasarrufu sadece bu bakımlarla gerçekleşir. Bunun yanı sıra bakımsız ve yıllar boyu hiç el sürülmeyen ürünleriniz çalışma ve hizmet etme ömrünü de erken tamamlar.

Ayrıca tüm bu işlemleri de mutlaka bir baymak personeline yaptırmanız şarttır. Dikmen Baymak Servisi bu işlemler için bir telefon açmanız ile birlikte hizmetine start verir ve en erken sürede işleminizi bitirir.

Baymak Servis hizmetlerinde iş sürekliliği ve kesintisiz hizmet verme ana esastır. Tüm personellerimiz de çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir. 

Dikmen Baymak Servisi müşteri dostu bir servis kuruluşudur ve öncelik her zaman müşterilerinindir. Kombi yedek parça temini, klima gaz basım işlemleri, şofben tamir ihtiyaçlarınız için mutlaka bizden destek alın ki paranız sakağa gitmesin.

İşlen sonlarında sizlere yapılan işe dair belge vererek bu konuda sizi güvence altına almaktayız. Devem eden ilk 1 yıl içinde aynı parçada sorun çıkması halınde servis ücreti dahi almadan işleminizi Baymak Servisi bünyesinde tekrar etme garantisi bu belge sayesinde gerçekleşmektedir.

Dikmen Baymak Servisi her an cevap alabileceğiniz 0312 448 00 00 numaralı hattın ucundadır. pazar günleri de dahil olmak üzere Baymak markalı tüm ürünleriniz için ekip çağırabilr, bakımveya tamirat yaptırabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında da nöbetci ekip beklettiğimizi ve geç saatlere kadar bizi arayabileceğinizi unutmayınız.üstelik mobil pos cihazlarımızı tüm araçlarımıza entegre ettik.Bu sayede nakip paranız olmasa da kredi kartınızı kullanarak bize olan borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Dikmen Baymak Servisi sizlere 25 yıllık bir deneyim ile her türlü bakım ve onarım işlemini garantili bir şekilde yapan, alanında uzman ekipleri ile yardımınıza koşan şehrimizin en köklü firmasıdır. Kombi, klima, şofben ve kazan denildiği zaman akla ilk gelen markalardan bir tanesi Baymak olmaktadır.

 Yıllardır hem evlerimizde hem de işyerlerimizde yoğun bir şekilde tercih ettiğimiz Baymak marka cihazlar yıllık bakımları dahilinde oldukça verimli çalışmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemleri günümüzde hayatımızı en çok kolaylaştıran ürünler arasındadır. Bu sebeple bakımları yapılmadığı ve arızalandığı zamanlar günlük işlerimizin de aksamasına neden olmaktadır.

Dikmen sakinleri Baymak marka cihazlarının yıllık bakımlarını yıllardır deneyimli ekibimize yaptırmaktadır. Bunun sebebi ekibimizin Baymak marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış olması, deneyimli olmasıdır.

İso 9001 belgeli firmamız hem hızlı, hem pratik, hem ekonomik hem de garantili hizmet sağlayarak Dikmen sakinlerini hiçbir suretle mağdur etmemektedir.

Yıllık bakımın yanı sıra günün her saatinde bizden alabileceğiniz hızlı teknik destek, taşıma, montaj ve yedek parça hizmetleri de mevcuttur. Dikmen Baymak Servisi olarak Ankara için tek numaramız mevcuttur ve Dikmen bölgesindeki herkes bizlere bu numaradan rahatlıkla ulaşabilir.

Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı en iyi şekilde karşıladığımız cihazlardan birisi kombilerdir. Baymak kombiler konusunda da farklı çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Kombiler konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi sirkülasyon pompası sıkışması durumudur.

Eğer kombiniz uzun süre kullanılmamış ise pompa içerisindeki kafa bu kullanmamaya bağlı olarak sıkışabiliyor ve arızalanabiliyor. Pompa içerisine irili ufaklı bir takım çakıl, taş gibi parçalar girebiliyor ve bu da sıkışmaya neden olabiliyor.

Bir diğer nedeni ise tesisata su basımından sonra cihaz içerisinde havanın sıkışmış olabilmesidir. Gerekli kontrolleri Dikmen Baymak Servisi teknisyenimiz yapacak ve arızanın kaynağını bularak gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Şofben Servisi

Günün 24 saati rahat bir şekilde sıcak su ihtiyacımızı giderdiğimiz şofbenlerde de farklı problemlerle karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi cihazın su kaçırmasıdır. Şofben içerisinde bulunan su kabının delinmesi ile beraber su sızdırma görülebilir.

Eğer şofben diyafram delinmesi söz konusu ise yine cihazdan su kaçırma görülecektir.  Gerekirse parça değiştirilerek onarılması gerekmektedir. Dikmen Baymak Servisi uzman kadromuz bu konuda gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde hem evlerde hem de işletmelerde en sık kullanılan cihazlar klimalardır. Klimalar konusunda da pek çok arıza kaydı alıyoruz. Klimadan verim alamama, kompresör çalıştığı halde sıcaklık vermemesi, su kaçırma, sesli çalışması, kumanda arızası, koku yayması, ekran arızası gibi sorunlarla müşterilerimiz bizleri sık bir şekilde arayabiliyor.

Dikmen Baymak Servisi olarak günün 24 saati Baymak klimalar konusunda gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini Dikmen sakinleri için gerçekleştirmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!