Dikmen Ariston Servisi

Dikmen Ariston Servisi, Ankara’da Çankaya’ya bağlı Dikmen semtindeki tüm Ariston kullanıcılarına servis hizmeti sağlayan noktadır. 1990’lı yıllardan günümüze Çin ve Rusya’dan başlayarak Amerika ve Asya’ya kadar uzanan Ariston marka beyaz eşya, kombi, klima ve elektrikli ev ürünleri şu anda ülkemizde en sık tercih edilen markalar arasındadır. Sizlere pek çok garanti kapsamında sunulan Ariston marka ürünler yenilikçi, donanımlı ve günün şartlarına ayak uydurabilen özelliklere sahiptir.

Ariston marka beyaz eşya ya da klima, kombi gibi ürünleriniz her ne kadar kaliteli olsa da belirli aralıklarla bakım ister. Çünkü elektrikli ev aletleri düzenli bakım yapılmadığı müddetçe aksaklıklar çıkarabilmekte ve canınızı sıkabilmektedir. Ankara sakinlerine hemen her ilçe ve semtte Ariston konusunda teknik desteği sağlayan firmamız Dikmen Ariston Servisi olarak Dikmen sakinlerine de bu konuda servis sağlamaktadır.

Evinize aldığınız buzdolabı, fırın, ocak, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kombi ve klimalarınız tam performans ile çalıştığı takdirde eviniz için yararlıdır. Ancak elde olmayan bir takım aksaklıklar nedeniyle bu eşyaların performanslarında düşmeler yaşanabilir. Bu gibi teknik konularda ise geçici değil kalıcı çözümler aramalısınız. Piyasada pek çok beyaz eşya onarımı yapan kişi bulunuyor. Ancak bunların çok azı gerçekten işe yetkin, sertifikalı ya da garantili işlem sürdürüyor. 

Ankara’da yıllardır beyaz eşyakombi ve klima gibi ev ya da iş yerlerinin can damarı denebilecek eşyaların bakım ve onarımızı yapan Dikmen Ariston Servisi sadece tek bir telefon ile hangi mahallede olursanız olun imdadınıza yetişiyor. Eğitimli uzman kadrosu ile garantili ve müşteri memnuniyetli hizmet veren firmamız ayrıca kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkânı da sunmaktadır.

Kombinin su ısıtma cihazında ne gibi sorun var, verim neden alınamıyor ya da bar neden fazla düşük gibi problemler anında çözülmektedir. Uzman kadromuz petek, sıcak su ve baca testini de yaparak cihazı size tam randımanlı çalışır bir şekilde teslim eder. ISO belgeli firmamız, deneyimli personeli ile haftanın 7 günü 24 saati sizler için hazır bir şekilde beklemektedir. Kombi gibi, fırın ya da ocak gibi ürünler hayati tehlike arz edebileceğinden bu konuda yetkin olmayan kimseyi dahil etmemenizi öneririz.

Eğer bu gibi ürünlerde bir aksaklık, problem oluşmuşsa bunun profesyonel eller tarafından tamir edilmesi gerekir. Amatör bir dokunuş ile hem hayati hem de maddi pek çok hasar ortaya çıkabilir. Bizlere yani Dikmen Ariston Servisi personellerine dilediğiniz zaman web sitemiz üzerindeki numaralardan ya da mobil uygulamamızdan ulaşarak destek talep edebilirsiniz.