Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik Servisi Ankara`nın Dikmen ilçesinde hizmet veren bir Arçelik servisidir. Beyaz eşyadan klimaya, şofbenden tv`ye dek bir çok alanda hizmet sunmaktadır.  Çevreye oldukça duyarlı olan Arçelik markası hız kesmeden şubelerini arttırmak yönünde ilerleme göstermektedir.

Arızalanan buzdolabıkombi şofben ve televizyon gibi ürünleriniz için hızlı ve seri bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizi üzen ve çalışmayan ürünlerinizin tamiri için sizlere yardımcı olabilmektedir.
Dikmen`de de  Arçelik servisi bulunmaktadır.

Son derece işin ehli olan güler yüzlü personelleri ile profesyonelce hizmet veren Dikmen Arçelik Servisi değerli müşterileri için elinden gelenin en teknolojik, en hızlı ve en çözümcül  imkanlarını sunuyor. Servis sektöründe çbaşarılı müdahalelerde bulunmaktayız.

Sektörede çok hızlı gelişmeler olmakla birlikte her gün yeni buluşlar yeni icatlar yapılmaktadır. Biz Arçelik servisi olarak tüm bu yenilikleri takip altına alarak tamir işlerimizde uygulamakta ve bu sayede başarılı sonuçlar almaktayız.
 Arçelik markalı teknolojik  araçlar insan hayatının vazgeçilmez harikaları olarak yerlerini almış vaziyette bulunmaktadır. Ayrıca insan hayatını da oldukça kolay kılmaktadır. Dikmen Arçelik Servisi de bu durumun devamlılığı için mükemmel servis hizmeti sunmaktadır.

Bu yüzden insanlar hem kaliteli hem de konforlu teknolojik donanımları yerinde olan teknolojik araç aramanın yanısıra tüm ihtiyaçlarına cevap vermesini talep etmektedir. Hizmet merkezi olarak soğutmayan klima üniteleriniz için de her an hazır ekiplerimizle iş başındayız.

Gaz dolumu, borulama, montaj yapılması gibi teknik konularda bize danışıp randevu isteğinde bulunabilirsiniz. Tamir ve bakım işleri ustalık ister.Işte tam da bu noktada Arçelik bu sorulara cevap teşkil eden bir marka olma özelliğini taşıyor.

Başarılı Hizmetler Dikmen Arçelik Servisi’nde

Ankara Dikmen Arçelik Servisi ile aklınıza takılan her sorunuza cevap bulabileceğiniz bir servistir. Arçelik markası 1955 yılında Vehbi Koç  ve Lütfi Doruk tarafından  Sütlüce`de kurulan bir Türk markası olması itibarı ile  son derece verimli son derece teknolojik araçlar  üretmeye devam etmektedir.

Bu üretilen malzemelerin de bakım ve tamir ihtiyaçlarını en doğru şekilde biz, yani Dikmen Arçelik Servisi isimli işletmemiz ve burada görevli personellerimiz vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz. Başta beyaz eşya ürünleriniz olmak üzere kombi klima şofben gibi bozulan, malzeme değişimi gereken ürünleriniz için bol çeşitli & zengin yedek parça depomuzla emrinizdeyiz.

Doğru müdahaleler, doğru ustalar tarafından yapılır. biz her zaman işimizi titizlikle yapmaya özen göstererk bu konudaki hassasiyetimizi de segiledik.

Dikmen Arçelik Televizyon Servisi

Görüntü kaybı yaşadığınız Arçelik markalı televizyon üniteleriniz için de görev yapmaktayız. En çok karşılaşılan arızaların başında da ses olup görüntü olmamasıdır.

Panel kırılması ve değişimi de Dikmen Arçelik Servisi olarak sık rastlanan ve şikayet aldığımız konulardan bazılarıdır. Biz tüm bu konuların üstesinden gelebilecek güce sahibiz. Yeter ki siz değerli müşterilerimiz bizi arayarak destek talebinde bulunsun. Sonrası kolaydır.

Uzman personellerimiz her işin üstesinden gelebilecek beceriye sahiptir. Görevlerini başarı ile bitirerek sizleri mutlu etmek için var güçleri ile çalışacaklardır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!