Dikmen Altus Servisi

Başkent Ankara ilimizin dikmen semtinde ikamet eden değerli müşterilerimizin Altus markalı beyaz eşya ve klima cihazları ile şofben ürünleri için montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel bir şekilde ve uzman ekibi ile orijinal yedek parça ve garantili işçilik ile gerçekleştiren Dikmen Altus Servisi müşterilerine bir telefon kadar uzaktadır.

Altus markalı tüm ürünlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde, konu ile ilgili detaylı bilgilendirme almak için Dikmen Altus Servisi destek hattını arayabilirsiniz. Müşterilerimizin servisçağırmasını gerektirmeyecek küçük problemleri için, Dikmen Altus Servisi online servis hizmeti her gün her saat hizmet vermektedir.

Altus marka çamaşır makinesi sıcak su ile yıkama yapmıyorsa, çamaşır makinesi cihazının ısıtıcıları ile ilgili sorun vardır. Ayrıca cihazı fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa, kısa devre gerçekleşiyor demektir. Tüm bu sorunlarınızda Dikmen Altus Servisi 7/24 çalışma vizyonu ile hizmetinizdedir.

Bulunduğunuz bölgede düşük voltaj söz konusu ise mutlaka regülatör kullanılması ve topraklama hattının bulunması gerekmektedir. Cihazınız ile alakalı tüm elektrik sistemi sorunları için Dikmen Altus Servisi olarak teknik destek alabilirsiniz.

Dikmen Altus Servisi olarak müşterilerimize, taşınma esnasında Altus çamaşır makinenizde emniyet çubuklarının takılması gerekliliğini ve bu sayede cihazınızın kazanının korumaya alınacağını belirtmek ve uyarmak servisimizin önemli konusudur.

Dikmen Altus Servisi olarak bulaşık ve çamaşır makinelerinizi gece geç saatlerde çalıştırmanız tavsiye edilmektedir. Gece geç saatte kullanılan elektrik ucuz tarifeli elektriktir ve bu sayede ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Altus bulaşık makinesi kullanımınızda zamanla sepetlerinde paslanmalar olması normaldir.Bulaşık sepetlerinin paslanması halinde kesinlikle kullanılmaması teknik servisimiz tarafından önerilmektedir.

En kısa sürede değiştirilmesi gereklidir. Bu gibi durumlarda hemen Dikmen Altus Servisi ile irtibata geçip, sepetin yenilenmesi talep edilmelidir.

Dikmen Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Altus çamaşır makinesi kullanırken her zaman kısa programda çalıştırmanızı, kapasitesinden fazla çamaşır yüklemesi yapılmaması gerektiği, kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanılması gerektiği tavsiye edilmektedir.

Dikmen Altus Servisi olarak beyaz eşyasatın alırken enerji tasarruflu makineleri tercih etmenizin elektrik tüketiminizi ciddi anlamda azaltacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Ayrıca Dikmen Altus servisi olarak tasarruf için çamaşır makinenizi tam dolu şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Dikmen Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize  Altus çamaşır ve bulaşık makinesi cihazlarının onarımı yapıldıktan sonra 1 yıl içinde bozulması halinde ücretsiz değişim sağlanacağını, işçilik ücreti talep edilmeyeceğini bilmenizi isteriz.

Değerli müşterilerimize Altus marka klima cihazınızın ekonomi modun da çalışırsa enerji tasarrufu sağlayacağını, bunun yanı sıra düşük enerji tüketimi yapmanıza neden olacağını hatırlatmak isteriz.

Klima cihazları kullanılırken ideal oda sıcaklığının ortalama 22-23 derece olması gerekmektedir. Aksi takdirde çeşitli sağlık sorunları yaşanabilir. Kısmen yüz felcine neden olabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!