Dikmen Alarko Servisi

Dikmen Alarko Servisi, Ankara’da yıllardır kombiklimaşofben, kazan sistemleri konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda arayacağınız ilk servis olmuştur.

Dikmen Alarko Servisi
Dikmen Alarko Servisi

Bunun sebebi ise yıllara yayılmış olan tecrübe, kaliteli, garantili hizmet ve ulaşılabilirliktir. Bir servisi aradığınızda saatler geçiyor ama servisiniz hala gelmiyorsa, işleriniz bu sebeple aksıyorsa servis olmanın hiçbir anlamı kalmıyor demektir.

Çünkü servis hızlı, teknik bakımdan donanımlı, müşteri odaklı hizmet vermelidir. İşte, bunu yıllardır layığı ile yerine getiren Dikmen Alarko Servisi bu sebeple tercih sebebi olmaya devam ediyor. Alarko marka kombiklima ve şofben ürünlerinde ortaya çıkabilecek arızaları yerinde tespit ve onarımla sizi hiçbir şekilde mağdur etmiyor.

Alarko markası pek çok insan tarafından tercih ediliyor. İster evde olsun ister işyerlerinde kaliteli bir marka olan Alarko ürünlerini görmek mümkün oluyor. Alarko ürünlerinin yıllık bakımlarını yapan firmamız Dikmen Alarko Servisi, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Dikmen sakinlerinin kombi ve şofbenlerindeki arızaları ortadan kaldırıyor.

Kombilerde ortaya çıkan bazı belli başlı arızalar vardır ve bu arızalar genellikle her markada, her modelde kendisini gösterebilir. Alarko kombilerde de görebileceğiniz ancak çözümü olan arızalardan bazıları şunlardır; kombiniz çalışmıyorsa kalorifer devre suyu tükenmiş olabilir. Kombi su olmadığı zaman basıncı düşen bir cihazdır. Kalorifer basıncı ise 1,5 -2 bar arasında seyretmelidir. Kombi içerisinde sigorta vardır.

Bu sigorta herhangi bir nedene bağlı olarak atmışsa kombiniz yine çalışmayacaktır. Kombinize normal şartlarda düzenli olarak gaz gelir. Ancak gaz sağlayan vana kapalı ise gaz gelmeyecek ve cihaz çalışmayacaktır. Vanayı kontrol etmenizde yarar var. Eğer kombi gaz almıyorken çalıştırılmış ise kırmızı ışığın yandığını göreceksiniz. Bu ikaz niteliğindedir. Kombiniz çalışmayacaktır.

Her kombide olduğu gibi Alarko kombide de yaz ve kış modu vardır. Ön kısımda görebileceğiniz bu modu doğru mevsime ayarlamanız daha iyi verim almanız açısından önemlidir. Bu tip durumlar kombinizin çalışmamasına neden olur. Bu gibi durumlarda cihazınızla fazla oynanamamanızı tavsiye ederiz. Çünkü kombiler tehlikeli cihazlardır. Bilmeden yanlış bir şey yapabilirsiniz. Öncelikle biz Dikmen Alarko Servisini telefon ile arayarak telefondan destek isteyiniz.

Eğer telefondan destek ile üstesinden gelinebilecek bir konu değil ise bünyemizdeki sertifikalı Alarko kombi konusunda uzman teknisyenlerimiz hızlı ve donanımlı araçlarımız ile anında ev ya da işyerinize gelerek arıza tespiti yaparak müdahale edeceklerdir. Ankara’da TSE standartlı servis olarak Dikmen sakinlerine Alarko kombi ve klima arızalarında müşteri memnuniyeti ve kesin sonuç odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Teknik destek için hemen bizi arayın.

Dikmen Alarko Servisi kombi klima şofben kazan sistemleri konusunda Alarko cihazların Ankara il ve ilçelerinde hizmet veren en köklü ve donanımlı firmasıdır. Saydığımız tüm bu cihazlar günlük yaşamımızda sık bir şekilde kullandığımız cihazlar olduğundan hiç beklenmeyen anlarda arıza çıkararak işlerinizi zora sokabilirler. Bu sebeple servis olarak bir müşterilerimize yıllık bakımları aksatmamalarına dikkat etmelerini söylüyoruz. Ankara il ve ilçelerde Alarko marka cihazlarınızın yıllık bakımları ekiplerimiz dahilinde başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Şofbenler gaz ve elektrikle çalıştıklarından beklenmeyen anlarda kötü bir sürpriz ortaya çıkarabilirler. Şofbenin suyu ısıtmaması en sık aldığımız problemlerdendir. Şofbeninizin svicleri, kademe anahtarı arızalanmış olabilir. Ayrıca termosifonda da bir sorun çıkmış ise cihazınız suyu ısıtmayacaktır. Gerekli bakımlar Dikmen Alarko Servisi teknik ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Sıcak yaz günlerinde ya da soğuk kış günlerinde ortamın konforunu sağlayan Alarko klimalarda da bir takım sorunlar görülebiliyor. Klimanın sıcak ya da soğuk hava üflememesi sorunu ile sık bir şekilde karşılaşıyoruz.. Klima verimsiz çalışıyor ise iç ve dış ünitenin bağlantısında bir sorun olabilir. Ayrıca klimanızın program ayarlarının da kontrol edilmesi önemlidir. Klima filtrelerinin düzenli temziliğine de dikkat edilmelidir. Yıllık bakım dahilinde Dikmen Alarko Servisi ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerde de pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombi yeterince ısıtmıyor, su kaçırıyor ya da ses yapıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Bu gibi sorunlar için kombinizde detaylı parça kontrolü yapılması gerekir. Dikmen Alarko Servisi kombi birimlerimiz gerekli kontrolleri sağlayacak ve bir arıza durumunda tedbir alacaktır.

Kazanlar konusunda en sık karşılaştığımız arıza kaydı brülör arızalarıdır. Brülör, kazanın suyu ısıtması açısından en önemli parçasıdır. Ateşleme olmaz ve brülör çalışmaz ise kazan ısıtma yapmayacaktır. Alarko marka kazanınızın tüm parça bakımlarında olduğu gibi brülörünün de gerekli kontrolleri Dikmen Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından sağlanacaktır.

Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından bir tanesi olan Dikmen mahallesinde Alarko marka cihazlarınız için her an ulaşabileceğiniz bir servisiniz bulunmaktadır. 25 yıllık bir tecrübe ile sizlere garantili hizmet sunan firmamızdaki tüm personel Alarko marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir. Gece gündüz demeden sadece tek bir telefonunuz ile Dikmen Alarko Servisi operasyon merkezimize ulaşmanız mümkündür.

Dikmen Alarko Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile hareket ettiklerinden sizlere zaman kaybettirmeden hızla hizmet sunmaktadır. Ayrıca Alarko marka cihazların tüm yedek parçaları orijinal olarak bulunduğundan bir orijinal parça ihtiyacında sizlere hızla bu konuda da yardımcı oluyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!