Demetevler Viessmann Servisi

Demetevler Viessmann Servisi yılların tecrübesi ve birikimi ile sizlere Viessmann marka kombi, şofben, klima ve kazanlarda profesyonel teknik destek sağlamaktadır. Demetevler Mahallesi sakinleri yıllardır olduğu gibi firmamıza günün her saatinde sadece tek bir telefon ile ulaşabiliyorlar. Bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyor ve nöbetçi teknisyen sistemimiz ile gece gündüz demeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimumda karşılıyoruz.

Kombi, klima, şofben ve kazanlar günlük ihtiyaçların giderilmesi açısından son derece önemli cihazlar olduğundan cihazlarda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık ya da bozulma ile günlük işler de zora girecektir. Bu sebeple uzman kadromuz ile kullanıcıların en zor anlarında yanlarında oluyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri olarak Viessmann marka cihazlar hemen her platforma uygun modeli ile yerlerini almaktadır. Ülkemizin hemen her ilinde olduğu gibi Ankara ilimiz Demetevler Mahallemizde de Viesmann marka cihazlar sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Bu tip cihazlarda uzman desteği arayan Demetevler sakinleri ise günün 24 saati bizlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Yıllık bakım, taşıma, temizlik, yedek parça temini ve montajı gibi aklınıza gelebilecek tüm detaylarda sizlere yardımcı olmaktayız. Demetevler Viessmann Servisi Ankara için tek numarasından ulaşılabileceği gibi internet adresinden de rahatlıkla randevu alabileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Kombiler hem evlerde hem de işletmelerde sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız cihazlardır. Kombinin ateşleme yapmaması durumunda cihaz elbette çalışmayacaktır. Kombinizde ateşleme olmuyor ise öncelikle cihaza gazın gidip gitmediği kontrol edilmelidir.

Bunun için vanaları kontrol etmelisiniz. Eğer kombinize gaz geliyor ise kombiyi resetlemelisiniz. Kombiyi baştan başlatmanıza rağmen sorun çözülmedi ise Demetevler Viessmann Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunmalısınız.

Sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız diğer bir cihaz şofbenlerdir. Şofbenlerden bazı durumlarda sıcak su almak imkânsız hale gelebiliyor. Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza oluşmuş olabilir ya da kademe anahtarı arızalanmış olmakla beraber ısıtıcılar kireçle kaplanmış olabilir. Bu sebeple su ısınmayabilir. Şofbeniniz için gerekli bakımları Demetevler Viessmann Servisi teknik birimimiz sizler için yapacak ve arıza kaynağını bularak onarımını gerçekleştirecektir.

Bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan klimalar ise ortamı serinletmek adına oldukça kullanışlıdır. Klimada soğutma alamama sık karşılaştığımız bir durumdur. Eğer kompresör termiği arızalanmış ise klimadan hiçbir verim alınamayacaktır.

Kompresörle beraber kompresör rölesi de kontrol edilmelidir. Akım sağlanamıyorsa röle mutlaka değiştirilmelidir. Demetevler Viessmann Servisi ekibimiz tam donanımlı atölyemizden getirecek olduğu orijinal Viessmann yedek parça ile parça değişimini yapacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır. Viessmann marka her tür cihaz konusunda bizlere danışabilir ve profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!