Demetevler Regal Servisi

Demetevler Regal servisi sayesinde evinizde bulunan Regal markalı elektronik her türlü cihazın bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan Demetevler Regal servisi ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda makinenizdeki tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Ancak makineniz çalıştırdıktan belli bir süre sonra duruyor ya da programları atlayarak çalışıyorsa komutu yerine getirme problemi yaşıyordur.

Demetevler Regal servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde makinenizin tamirini sağlayabilirsiniz.

Kullanımı her mevsime yayılmış olan klimalarınız eğer verimli ve gürültüsüz bir şekilde çalışmıyorsa bakıma ihtiyaç duymaktadır. Demetevler Regal servisi olarak klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı, cihazınızın verimli çalışması açısından şiddetle öneriyoruz.

Sadece montaj ve kurulum değil aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz için bakım ve tamir işlemi de yapan Demetevler Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Şofben; kombilerin bulunmadığı evlerde banyoda sıcak su kullanımını sağlayan elektronik cihazlardandır. Ancak banyoda bulunduğu için buhara maruz kalan şofbenler aynı zamanda elektrik de kullandığı için zamanla içindeki parçaları aşındırırlar.

Bu gibi durumlarda Demetevler Regal servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

No-frost buzdolapları sayesinde kış mevsiminde bile yaz meyveleri ya da sebzeleri tüketebiliriz. Buzdolaplarınızın dondurucu bölümünde saklayabileceğiniz yaz meyve ve sebzeleri uzun süre tazeliklerini ve vitaminlerini içinde tutar.

Bu sayede dilediğiniz zaman çıkarıp yiyebilirsiniz. Ancak buzdolabınızın arızalanması durumunda dondurucu kısmında yiyeceklerin çözündüğünü görebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda Demetevler Regal servisi ile iletişime geçerek en hızlı ve en hesaplı şekilde buzdolabınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kadınların evdeki en sevdiği yardımcılarından biri olan Regalçamaşır makineleri için servisimizdeki uzman ekibimizden dilediğiniz her an destek isteyebilirsiniz. Çamaşır makinenizi çalıştırdığınızda sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir.

Tesisatınızın kısa devre yapması aynı zamanda evinizdeki diğer elektronik cihazlara da ciddi zarar verebilir. Tesisatın da dahil olduğu durumlarda Demetevler Regal servisi ile iletişime geçerek kısa devre problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klima cihazlarının verimli çalışmamasının en büyük sebepleri; içindeki parçaların eskimiş olmasıdır. Sizler için yedek parça stoğu yapan Demetevler Regal servisi sayesinde klimanızdaki arızalı ya da yıpranmış parçaların değişimini sağlayabilirsiniz. Tamamı orijinal olan bu parça stoğundan yılın her günü ve her saati kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Klimanızın verimli bir şekilde çalışması için oldukça önemli bir yeri olan orijinal parçaların yerleştirilmesi işlemini oldukça hesaplı bir şekilde Demetevler Regal servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda 1 yıl içinde onarım yapılan parçaların tekrar arızalanması durumunda herhangi bir ücret talep etmeden Demetevler Regal servisi makinenizin ve parçaların onarımını yapmaktadır.

Yorum yapın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!