Demetevler Protherm Servisi

Demetevler Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazanlar gün içerisinde en yoğun şekilde kullanılan cihazlardandır. Hem sıcak su hem de ısı sağlama amacı ile kullanılan bu cihazlar şayet yıllık bakımları yapılırsa gayet verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Isıtma sistemleri olarak adlandırdığımız bu cihazlar oldukça kullanışlı olmasının yanı farklı modellerde pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Aksi halde pek çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Cihazınızdan verim alamama bir yana maddi anlamda da büyük sıkıntılara düşebilirsiniz. Bu sebeple servis olarak yılda iki kez genel bakım önermekteyiz.

Kombi, şofben ve kazanlardan verimli sıcaklık alabilmek için cihazlarınızın tüm parçalarının eksiksiz bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Genellikle parça arızaları hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkar.

Özellikle bakım ve temizliği yapılmadığında zamanla parçalar performanstan düşebiliyor ya da eskime neticesinde artık işlevini yerine getiremeyebiliyor.

Oysa rutin bakımları ile ömrünü tamamlamış elektronik parçaları erkenden tespit etmek mümkündür. Demetevler Protherm Servisi teknik birimimizi aramanız yeterli olacaktır.

Protherm markasının en çok tercih edilen ürünlerinden, özellikle kış aylarında sıklıkla kullanılan kombilerde bir takım önlemleri kendiniz de alabilirsiniz. Ufak bakım ve kontrollerle cihazınızda herhangi bir sorun olduğunda bunu anlayıp servisinizi bilgilendirebilirsiniz.

Mesela kombilerde kaçak akım koruması için regülatör kullanımını müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Ana kart arızalarının en büyük nedenlerinden bir tanesi kaçak akımdır.

Bunu kontrol altına almak ise bu kadar basittir. Regülatör kullanımına dair detaylı bilgi Demetevler Protherm Servisi teknik ekibimiz tarafından verilmektedir.

Kombilerde önemli olan başka durum kullanım alanına göre bir kombi seçilmesidir. Günümüzde kombiler pek çok farklı modelde ve kapasitede üretildiği için cihazınızdan tam anlamı ile bir verim almak istiyorsanız mutlaka uygun alana uygun kombi seçiminde bulunun.

Eğer Protherm modellerinden hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız Demetevler Protherm Servisi teknisyenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerde karşılaşabileceğiniz sorunlardan bir tanesi sesle ilgilidir. Eğer kombinizden ses geliyor ise atık gazı tahliye eden fan ya da cihazın pompasında bir arıza meydana gelmiştir.

Tam kontrol ve arıza tespiti için herhangi bir müdahalede bulunmadan Demetevler Protherm Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu ve benzeri karşılaşacağınız her tür sorunda operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Yıllık bakımların yanı sıra orijinal parça değişimi de Demetevler Protherm Servisi birimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Uygun ödeme koşulları ile hem hızlı hem de çözüm odaklı sonuç sunan firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.