Demetevler Profilo Servisi

Demetevler Profilo Servisi, başkent Ankara’nın Demetevler Mahallesi sakinlerinin Profilo ürünlerinde bakım onarım işlemlerini gerçekleştiriyor, müşterilerinin işlerinin aksamasına izin vermiyor. Profilo beyaz eşyalar en sık tercih edilen markalardan birisi olmakla beraber Demetevler Profilo Servisi desteği ile hiçbir sorun yaşatmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. Beyaz eşyalar gündelik yaşamımızın hemen her anında bizim ihtiyaçlarımızı gidermektedirler.

Yemek yiyeceğimiz zaman fırın, soğuk bir şeyler içeceğimiz zaman buzdolabı ya da kıyafetlerimizi yıkamak için çamaşır makinesini kullanırız. Hayatımızda bu kadar etkin olan ürünlerin de bakımları Demetevler Profilo Servisi tarafından ona göre yapılmalıdır.

Senede 1 veya 2 kez yapılacak bir genel bakım ile cihazlarınızın olası arızalarının da önüne geçmiş olursunuz. Demetevler Ankara’nın en kalabalık mahallelerinden birisi olmakla beraber burada Profilo kullanıcı sayısı da bir o kadar fazladır.

Diğer markalarda olduğu gibi Profilo markasını yakından tanıyan, cihazların her modeline aşina bir servis işini en iyi şekilde yapan servis olacaktır. Bu nedenle Demetevler Profilo Servisi olarak senelerdir Ankara halkına sunduğumuz başarılı hizmetler ne yaptığını bilen profesyonel bir ekibin sayesindedir. Firmamız İso 9001 belgeli olmakla beraber teknisyenlerimiz sertifikalı ve ürünler hakkında son derece donanımlıdırlar.

Profilo beyaz eşyaları konusunda hayli iddialı bir markadır. Öyle ki mutfaktan banyoya her yerde ürünlerini görmek mümkündür. Her ihtiyaca göre tasarlanan bu cihazların kullanımları da oldukça pratiktir.

Yıllık yaptıracağınız bakımlar ile cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Günlük ihtiyacımızı en iyi şekilde karşılayan cihazlardan birisi çamaşır makineleridir.

Demetevler Profilo Servisi olarak çamaşır makinelerine dair aldığımız şikâyetlerden bir tanesi çok gürültülü çalışmalarına dair olmaktadır. Çamaşır makineniz çok gürültülü çalışıyor ise tambur yatak rulmanlarında bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca tambur yatak gövdesi gevşemiş olabilir, kontrol edilmelidir. Bu kısımda bulunan civatalar gevşemiş ise mutlaka iyice sıkılmalıdır.

Çamaşır makinenizin çok gürültülü çalışmasının nedenlerinden birisi de kazan ile tambur arasında bir cismin kaçmış olmasından dolayı olabilir. Cismi makinede bularak çıkarttığınızda sorun çözülecektir. Ancak yıkama motoru rulmanları arızalı da olabilir. Kontrollerden sonra eğer gerekiyorsa rulmanlar yenileri ile değiştirilmelidir. Çok ses yaptıran etkenlerden bir tanesi de rezistansın yerinden çıkıp tambura sürtünmesi olabilir.

Isıtıcıyı kontrol ederek yeniden yerine takmak gerekiyor. Ayrıca amortisör arızalı ise mutlaka kontrol edilip şayet onarılamayacak düzeyde ise yenisi ile değiştirilmelidir. Çamaşır makinenizde bu ve buna benzer hangi sorunu yaşarsanız hemen Demetevler Profilo Servisi hizmet birimimizden yardım talebinde bulunun. Günün her saati görev başında bekleyen teknisyenlerimiz arızayı anında bulup sizin için garanti kapsamında onaracaktır.