Demetevler Kombi Servisi

Demetevler Kombi Servisi, Ankara’nın en geniş mahallelerinden Demetevler’de sizler için en uygun kombi bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Demetevler Kombi Servisi kombi konusunda Demetev ler sakinlerinin 24 saat ulaşabilecekleri tam donanımlı bir servis olarak aralıksız hizmetlerine devam etmektedir. Ankara’nın en köklü firmalarından birisi olan Demetevler Kombi Servisi profesyonel kadrosu ile doğru işlem kesin çözüm odaklı çalışmaktadır.

Demetevler Kombi Servisi olarak Ankara’daki servis ağımızı her bir semt ve ilçeye genişletmiş bulunuyoruz. Ankara’nın nüfus olarak en yoğun mahallelerinden birisi olan Demetevler’de kombiye dair her türlü bilgiyi telefon destek hattımızdan edinebilirsiniz. Günün her saatinde, kesintisiz müşteri odaklı servisimizden yardım alabilirsiniz. Teknisyenlerimiz kombi arıza tespiti yaparak doğru yöntemlerle onarımları yapmaktadır.

Kombiler düzenli bakım yapılmadığı takdirde elde olmayan sebeplerle arıza çıkarabilirler. Ani arızalar sabahın erken saatlerinde ya da gece yarısından sonra olabilir. Önemli olan hızlı bir müdahale ile zaman kaybetmeden onarımın yapılmasıdır. Bunu da Demetevler’de yıllardır olduğu gibi Demetevler Kombi Servisi garantili bir şekilde yapmaktadır.

Kombilerde pek çok sorunla karşılaşıyoruz. Kimisi parça odaklı kimisi kullanımla ilgili kimisi ise üretim hatası olabiliyor. Kombilerde en sık aldığımız arıza sıcak su alınmaması üzerinedir. Sıcak su alamıyorsanız ya da kombiniz su akıtıyorsa hızlı bir müdahale gerekebilir. Tesisat bağlantılarındaki yıpranmalar zaman içerisinde sızıntıya sebep olabilir. Sızıntının bir nedeni ise genleşme tankındaki delik olabilmektedir.

Böyle bir durumda tankın yenilenmesi gerekebilir. Eğer kombiniz fazla su almış su sızıntısı görülebilir. Peteklerin başlarında bulunan hava alma vanalarından fazla olan suyu almalısınız. Eğer kombinizde boşaltma vanası varsa bu vanadan su boşaltma yaparak cihazınızı rahatlatabilirsiniz. Ancak sızıntıyı engelleyemediyseniz Ankara için tek numaramızdan Demetevler Kombi Servisi firması olarak bizleri arayınız.

Demetevler’in her sokak ve caddesine hızlı bir erişimimiz olmakla beraber vakit kaybetmeden donanımlı servis araçlarımız ile müdahaleye gelmekteyiz. Üstelik cihazlarınız ne marka olursa olsun bakım ve onarımdan sonra 1 yıllık servis garantimizi de vermekteyiz. Bu anlamda ortaya çıkabilecek beklenmeyen arızalarda garantimiz kapsamında olursunuz. Kapıda hem nakit hem de banka/kredi kartı ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlıyoruz.

Ayrıca uygun fiyat politikası ile sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile Demetevler sakinlerinin tüm kombi cihazlarına bakım ve onarımı detaylı bir şekilde yapan Demetevler Kombi Servisi sadece tek bir telefon ile anında kapınızdadır. Ayrıca bizlere internet sitemizden ya da GSM hattımızdan da ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!