Demetevler Klima Servisi

Demetevler Klima Servisi Ankara Demetevler Mahallesinde klima konusunda gerekli teknik desteği alabileceğiniz, hesaplı ve garantili çözümler sunan servisinizdir. Klima markanız ne olursa olsun yerinde arıza tespiti ve hızlı onarım ile sizleri sıkıntıya düşmekten kurtarmaktadır. Klimalar kapalı alanlarda özellikle sıcak günlerde büyük yardımcıdırlar. Klimanız ne marka olursa olsun önemli olan soğuk ve sıcak havayı verimli bir şekilde vermesidir.

Klimalar yapıları itibarı ile çeşitlenmektedir. Cihazın kullanılacağı alanın büyüklüğü, konumu cihaz seçiminde etkilidir. Bize yanlış klima tercihi yüzünden istediği verimi alamayan pek çok müşterimiz bu konu hakkında dert yanmaktadır. Bu sebeple klima almadan önce mutlaka bir uzman tavsiyesine başvurunuz. Demetevler’de yıllardır ev ve işyerlerinin klima sistemlerini takan, bakım ve onarımını üstlenen Demetevler Klima Servisi doğru klima tercihinde bulunmanız açısından sizlere destek vermektedir.

Klimanızın uzun vadeli size fayda sağlamasını istiyorsanız özellikleri kadar amacına da dikkat etmek gerekir. Bir otel ya da konferans salonuna alacağınız klima tipi ile küçük odalı bir ev için alacağınız klima farklı yapıda olabilir. Dediğimiz gibi mantıklı bir klima alışverişi sizi yorucu faturalardan da kurtaracaktır.

Demetevler Klima Servisi olarak şunu belirtmekte yarar var klimalar kendi içerisinde farklı modellere ayrılmaktadır. Bağımsız üniteli sistemler dediğimiz klimalar; pencere tipi, çatı tipi, taşınabilir portatif ve split klimalar olarak ayrılmaktadır. Her birinin kendine has özelliği bulunmaktadır.

Split klimalar özellikle sessiz olmaları nedeniyle kullanıcıları tarafından tercih edilen klimalardandır. Kompresör ve kondanser fanı dışarı yerleştirilerek ortamdaki gürültüden izole olmak mümkündür.

Ayrıca bu özelliği ile ortamda daha az yer kaplayacak ve estetik anlamda odanıza bir zarar vermeyecektir. Split klimanın bazı çeşitlerinde zaman ayarı, uzaktan kumanda, programlama, kapasite kontrolü ve nem alma gibi birbirinden farklı özellikler bulunabilmektedir. Split klimalar yalnızca soğutma özelliğinde olsa da ısı pompalı ya da elektrikli ısıtıcılı özellikleri olanlar sıcaklığı da vermektedir. Bir diğer kullanışlı klimalar duvar tipi klimalardır.

Tıpkı split klimalar gibi duvar tipi klimalar da oldukça düşük seste çalışırlar. Dış ünite ile iç üniteyi birbirine bağlayan drenaj hortumu, elektrik kablosu, bakır boru gibi aparatları mevcuttur. 7000 Btu/h ile 30000 Btu/h arasında değişen modelleri ile duvar tipi klimalar günümüzde sık tercih edilen klimalar arasındadır. 

Demetevler Klima Servisi olarak diğer tüm modellerde olduğu gibi duvar tipi klima montaj bakım ve onarımını başarılı bir şekilde yapmaktayız. Klimalar hakkında daha detaylı bilgi almak ya da teknik destek talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçiniz.