Demetevler Hotpoint Servisi

Demetevler Hotpoint servisi demetevler halkının istekleri ve talepleri göz ününe alınarak kurulmuş olan ve onların isteklerine cevap vermeye çalışan bir teknik servistir.

Hotpoint markası dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini ispatlamış bir firmadır. Özellikle beyaz eşya konusunda kendini kanıtlamıştır.

Ancak, elektronik cihaz oldukları için bazen istemesek de bazı sorunlar ve arızalar çıkarmaktadır. Özellikle yıllık ve mevsim geçişlerindeki bakımları beyaz eşya cihazları için çok önemlidir. Bu bakımlar yapılmazsa cihazlarda arıza ya da parça sorunu yaşanabilir. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için Demetevler Hotpoint servisi ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Yıllardır müşterilerine TSE standartlarında ve İSO9001 kalitesinde hizmet veren Demetevler Hotpoint servisi, alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile bölgenin tek servisidir.

Bünyesinde pek çok yeniliği bulundurmaktadır. Nöbetçi servis, gezici servis, online iletişim ağı, seyyar poz cihaz gibi pek çok kolaylıklar ile demetevler bölgesinde Demetevler Hotpoint servisi hizmet vermektedir.

Buzdolabı cihazınızı asla güneş gören yere koymamanız Demetevler Hotpoint servisi olarak tavsiyemizdir. Bunun yanında sıcak yemekler kesinlikle soğumadan veya ılımadan dolaba konmamalıdır. Bu gibi durumlar dolabınızın çalışma verimini zamanla düşürecektir.

Ayrıca buzdolabında kapak kapandığında ses çıkıyor, kapak açıldığında ses duruyor ise muhtemelen iç fanlar arızalıdır veya dolabınızda donma problemi vardır. Dolabınızda su akıntısı da görürseniz mutlaka konusunda uzman servisimiz Demetevler Hotpoint servisi ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Bulaşık makineniz iyi yıkamıyor, lekeleri çıkarmıyor ise muhtemelen bulunduğunuz bölgenin suyu serttir veya kireçlidir. Bu durumda kaliteli kireç çözücü kullanmanız, yeterli ve kaliteli parlatıcı ile tuz kullanmanız Demetevler Hotpoint servisi tarafından önerilmektedir.

Beyaz eşya cihazlarından olan ve yeni teknolojik özellikleri bulunan No-frost buzdolapları bizlere her mevsim her meyve ve sebzeyi yeme imkanı sunmaktadır. İçerisinde bulunan mavi ışık teknolojileri sayesinde kış meyvelerini yazın, yaz meyvelerini de kışın yeme fırsatı bulunmaktadır.

Ancak, bazenno-frost buzdolabınızın arızalanması durumunda dondurucu kısmında yiyeceklerin çözüldüğünü ve bozulduğunu görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Demetevler Hotpoint servisi çağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bazen tesisat sorunları da yaşanmaktadır. Tesisat sorunlarında da tüm uzman personelimiz ile Demetevler Hotpoint servisi olarak daima müşterilerinin yanındadır.

Çamaşır makinenizi koyacağınız yere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer makinenizi banyoya koyarsanız, ıslanmamasına özen göstermelisiniz. Çünkü banyoda su alan nem alan çamaşır makinesinin bozulması ve bazı aksam ve parçaların paslanması daha çabuk olacaktır.

Sadece tamir ve bakım onarım alanında değil yeni aldığınız cihazlarınızın da kurulumu yapılarak kullanımı hakkında müşterilere bilgiler verilmektedir. Teknik servis olarak tavsiyemiz mutlaka kullanma kılavuzunda belirtilen şekillerde cihazlarınızı kullanmanızdır. Aksi halde cihazlarınız kısa sürede arızalanabilir ve bu arızaların neticesin de de garanti kapsamının dışına çıkabilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!