Demetevler Ferroli Servisi

Demetevler Ferroli Servisi arıyor ama Ankara Demetevler’de Ferroli konusunda uzman bir yardım bulamıyorsanız şu anda doğru adrestesiniz. Çünkü Ankara’nın dört bir yanına dağılmış servis ağı, Ferroli ürünlerinde uzman teknisyenleri ile garantili onarım merkezindesiniz.

Demetevler Ferroli Servisi
Demetevler Ferroli Servisi

Yılların verdiği tecrübe ile Ankaralıların Ferroli marka kombişofben bakım ve onarımlarını kalite standartlarında yerine getiren İso 9001 belgeli servisimiz her dakika ulaşılabilirliği fark yaratmaktadır. İtalyan markası Ferroli, tüm dünyaya yaydığı kombi, kazan ve su ısıtıcıları ile Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen bir marka olmuştur.

Bu denli büyük bir marka için özellikle Ankara gibi büyük bir şehirde potansiyel kullanıcılar düşünüldüğünde servisinin de hızlı ve etkili olması beklenir.

Ankara’nın dört bir yanında verdiği hizmeti Demetevler’de de sürdüren Demetevler Ferroli Servisi bu büyük markanın her türlü bakım, onarım ve yedek parça teminini sağlamaktadır. Üstelik son teknolojik test cihazları ile ortaya çıkan arızayı anında tespit etmektedir.

Kombi ve şofbenlerin iyi bakımının yanı sıra montaj sonrasında kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılması da önemlidir. Üretim ve montaj hatalarından oluşan arızaların yanı sıra kullanıcı hatalarından dolayı ortaya çıkan arızalar da oldukça fazladır.

Yanlış kullanım cihazınıza çok ciddi zararlar verebilir. Bu sebeple anlamadığınız, içinden çıkamadığınız her durumda bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Kombi Servisi

Demetevler Ferroli Servisi olarak öncelikle kombinize dair şikâyetlerinizi dinliyoruz. Ardından teknisyenimiz şikâyetin sebebini bularak doğru yöntemlerle arızayı gidermektedir. Kombinizden sıcak su alamıyorsanız bunun nedenlerinden önde geleni üç yollu vananın arızalanmış olmasıdır.

Üç yollu vana arada kalmış ya da bozulmuş ise sıcak su akışı olmayabilir. Bazı kombiler üç yollu vana yerine motorlu vana ile dizayn edilmiştir.

Eğer motorlu vanada bir arıza var ve sıcak suyun gelmemesi buna bağlı ise motorlu vana değiştirilmek durumundadır. Çünkü motorlu vanaların tamiri mümkün değildir.

Üç yollu vanalar ise iç tamir takımlarının değişmesi sureti ile eski performansına kavuşabilir.

Eğer problem üç yollu vanada ise teknisyenimiz gerekli işlemleri yaparak arızayı onaracak eğer yedek parça gerekiyor ise Ferroli’nin orijinal yedek parçasını kullanarak bu sorunu giderecektir.

Kombiler konusunda da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Müşterilerimizin bizlere danıştığı konular arasında kombinin su kaçırması gibi sorunlar bulunuyor. Kombi su kaçaklarının en büyük nedenlerinden bir tanesi tesisat bağlantılarındaki problemlerdir.

Kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun oluşmuş olabilir. Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor.

Ayrıca kombinizde bir su basınç sorunu var ise cihazınız yine su sızdırabilir. Kombinizin su haznesinde çok fazla su yüklemesi yapılmış ise mutlaka fazla suyun bir kısmını almalısınız. Bu konuda doğru yönlendirme almak adına Demetevler Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenlerde ise su akıtma problemi ortaya çıkabiliyor. Şofben içerisinden su akıtma gibi bir durum var ise büyük ihtimalle diyaframda bir delinme söz konusudur.Ayrıca su kabının da delinmiş olma ihtimali vardır. Demetevler Ferroli Servisi uzman teknisyenleri arızanın nedenini bularak gerekli onarımı sağlamaktadırlar. 

Demetevler Ferroli Servisi ürün kullanıcılarımızı artık garantisiz ve özensiz bakım onarımı değil, en iyi servis ödüllü, tüketici odaklı ve garantili hizmet sunmaktadır.

Demetevler Ferroli Servisi ülkemizde cihazları ile büyük beğeni toplayan Ferroli marka kombi ve şofbenlerin detaylı bakım, onarım ve yedek parça hizmetini sağlayan alanında uzman bir firmadır.

Elektrik ve gaz ile çalışan bu cihazların bakımları gibi temizlikleri de önemlidir. Servis olarak Ferroli cihaz kullanan müşterilerimizin 24 saat boyunca cihazlarından verim almalarına yardımcı olmaktayız.

Kombi ve şofbenler sıcak su alma adına oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak bazen cihazlarda bir takım teklemeler, durmalar söz konusu olabiliyor. Mesela şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor.

Gaz valfinin buradaki kontrolü önemlidir. Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Şofbeninizin bakımları Demetevler Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Şofbenin suyu az ısıtması ise enerjinin az sağlanması ya da termosifonlar alakalı olabilmektedir. Ancak bazı durumlarda termosifon suyu ya az ısıtır ya da hiç ısıtmaz.

Termosifon suyu ısıtmıyor ise elektrik devreleri kontrol edilmelidir. Ekibimiz gerekli testleri yaparak cihazınıza enerjinin gittiğinden emin olacaktır. Ayrıca bir rezistans kireçlenmesi var ise gerekli müdahale yine Demetevler Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Demetevler Ferroli Servisi operasyon merkezimize günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ekiplerimiz Demetevler Mahallesinin her yerinde gezici servis araçları ile aktif bir şekilde hizmet verdiğinden sizlere en yakın gezici servis birimimizi gönderiyor ve cihazlarınızdaki sorunu ortadan kaldırıyoruz.

İso 9001 belgeli firmamızda çalışan tüm teknisyenlerimiz gerekli eğitimleri almıştır.

Donanımlı bir atölyemiz bulunmakla beraber atölyemizde Ferroli marka cihazınıza uygun tüm orijinal yedek parçalar bulunmaktadır.

Bizlere irtibat numaramızdan ulaştığınız an sizlere hızla yetişiyor ve gerekli bakımları garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Demetevler Ferroli Servisi ekiplerimizde bulunan son teknolojik cihazlarımız ile gereken tüm testleri yapıyor ve cihazlarınızda hiçbir şekilde sorun kalmadığından emin olarak evlerinizden ayrılıyoruz.