Demetevler ECA Servisi

Demetevler Eca Servisi, ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı sağlamanın en kolay ve hızlı yolu elbette kombi ve şofbenlerdir. Günümüzde kombi ya da şofbenlerin girmediği ne ev ne de işletme kalmıştır. Her sene bir yenisi çıkan kombi modelleri hayatı çok daha kolaylaştırmaktadır.

Sıcak su ile çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi diğer cihazlarımızı da çalıştırıp günlük işlerimizi yaptığımızdan her manada kesintisiz sıcak su almak önemli olacaktır.

Sıcak suyu elde etmek eskiden bu kadar kolay olmasa da özellikle düşen kombi ve şofben fiyatları ile hemen herkes rahatlıkla ev ya da işyerine kombi, şofben taktırarak günün 24 saati rahatlıkla sıcak su elde edebiliyor.

Ancak kullanıcıların genellikle bir takım şikâyetleri olabiliyor. Bunlardan bir tanesi de bulundukları bölgeye yakın bir teknik servistir. Çünkü kullanılan cihazın markasına hâkim ve bu konuda eğitimlerini almış teknik grup kombi ve şofben kullanıcılarına ne kadar uzak mesafede ise problem o kadar büyüktür.

İnsanların günümüzde bekleme gibi bir lüksü bulunmadığından hızlı bir şekilde çözüm üretmek gerekmektedir. Demetevler de hem ev hem de işletme olarak yoğun bir alandır. Bizler firma olarak Eca kombi ve şofben kullanıcılarını bekletmemek adına gezici servis araçlarımız ile hareket etmekte ve Demetevler Eca Servisi kalitesinde bekletmeden işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırdığınızdan mutlaka emin olmalısınız. Aksi halde hiç beklemediğiniz anlarda bir problemle karşılaşmanız olasıdır. Kombinizde ortaya çıkabilecek arıza türlerinden bir tanesi devresel kontrol sistem arızasıdır.

Eğer ön panelinizde bu gibi bir arızanın kodu düşmüş ise ana kartınızda bir sorun ortaya çıkmış demektir. Ana kart sorunları müşterilerimizin kendi başlarına üstesinden gelebilecekleri bir sorun olmadığından bu gibi durumlarda Demetevler Eca Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşmaları yerinde olacaktır.

Kombi kullanıcılarının hiç beklemediği anlarda görebileceği arıza çeşitlerinden bir tanesi de yanlış enerji besleme arızasıdır. Bu arızanın kaynağı voltajdan kaynaklanmaktadır. Bu gibi bir durumda cihazınız kendisini otomatik olarak yeniden başlatacaktır.

Yani sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur. Fakat uzun bir süre sorun bu şekilde tekrar ediyor ise yine ana kartta bir problem ortaya çıkmış olabileceğinden uzman desteği gerekecektir. Demetevler Eca Servisi teknisyenlerimiz Eca marka kombinizin ana kartında gerekli kontrolleri sağlayarak doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirecektir.

Onarım sonrasında cihazınızdaki bu sorun ortadan kalkacaktır. Ancak ilerleyen dönemde sorun tekrar ederse voltaj düzensizliği kendisini yeniliyor demektir ve regülatör kullanmanız sizin için en faydalısı olacaktır. Kombi regülatörü kullanımı da yine Demetevler Eca Servisi teknik personelimiz tarafından sizlere anlatılacaktır.

Demetevler Eca Servisi Ankara’nın güzide mahallelerinden Demetevler’de oturan müşterilerine Eca marka kombi ve şofben bakım ve onarımda büyük kolaylık sağlıyor.

Öyle ki yıllardır bölgeye hâkim teknisyenlerimiz ve tam donanımlı araçlarımızla ister telefon, ister online ister GSM ile yapacağınız bir çağrıda vakit kaybetmeden gelerek onarımı gerçekleştiriyor.

Ankara Demetevler Eca Servisi olarak bizler Eca marka ürünlerde çıkabilecek sorunlara anında müdahale ediyoruz. Dışarıdan her ne kadar basitmiş gibi gözükse de kimi arızalar büyük tehlikeler barındırırlar. Neticede gazla, elektrikle çalışan cihazlardan bahsetmekteyiz.

Ancak servis çağırmadan önce kontrolünü ama sadece kontrolünü yapabileceğiniz bir takım detaylar da mevcuttur. Bunları bizleri arayarak da sorabilir ve telefonla destek alabilirsiniz.

Örneğin kombi çalışıyor ama ortalama 10 saniyelik bir süre sonra arızaya geçiyorsa kombi ve besleme kablosunda bulunan faz ve nötr yanlış bağlanmış olma ihtimali vardır. Fişli bağlantı söz konusu ise fişi ters çevirip tekrar takmanız sorunu çözebilir.

Ancak bu sorunun nedeni gaz valfinden kaynaklanıyor olabilir ki o zaman bizleri aramanız gerekmektedir. Çünkü daha karışık bir durumdur ve teknisyenlerimizin müdahalesi etmesi gerekir.

Kombinin ısındıkça kalorifer tesisatındaki basıncın artma nedenini anlamlandıramayan müşterilerimiz bu konu hakkında da bizlere sorular sormaktalar. Bunun nedeni genleşme tankındaki azot gaz basıncının yetersizliği olacaktır.

Ayrıca hiç kalmamış dahi olabilir. Hava basılmalıdır ancak bu havanın 1,5 bar eşiğinde olmasına dikkat edilmelidir. Anca genleşme tank mebranı delinmiş ise bu konuda sizin yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Yeni tank takılması gerekecektir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Demetevler Eca Servisi olarak bizleri Ankara için tek numara olan hattımızdan anında arayabilirsiniz. Şofbenlerde ise sıklıkla karşımıza çıkan diyaframdaki ringin bozulma sebebi ventil milindeki sıkışmadır.

Ventil içindeki mil basılı kalmış olmakla beraber geri gelmediği için sıkıntı yaratmaktadır. Şofben böyle bir durumda su almamasına rağmen sürekli yanar vaziyette kalacaktır.

Kombi ya da şofbenlerinizde bu ve benzeri pek çok sorun yaşayabilirsiniz. Anca alacağınız servis desteğinin Eca ürünlerini tanıyan ve bu alanda sertifikalı teknisyenler olmasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi teknik sorunlar üretim hatası olabileceği gibi yanlış montaj ya da kullanıcı hatasından kaynaklanan problemler de olabilir.

Önemli olan hızlı bir şekilde tamir edilmesidir. Demetevler Eca Servisi olarak bu tip arızalarda ister telefon, ister internet ya da mobil çağrı yöntemi ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Son model test cihazlarımızla sorunun kaynağına inerek garantili onarımı sizler için sağlıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!