Demetevler Demirdöküm Servisi

Demetevler Demirdöküm Servisi Demetevler Mahallesinde oturan Demirdöküm kullanıcıları için günün 24 saati bakım ve onarım işlemleri yapan alanında uzman ve köklü bir firmadır. Kombi, şofben, klima ve kazanlarınız için kapsamlı bakım hizmeti sunan firmamız ayrıca donanımlı atölyesinde her türlü teknik müdahaleyi de gerçekleştirmektedir.

Demetevler Demirdöküm Servisi
Demetevler Demirdöküm Servisi

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşteri talep ve beklentilerine uygun şekilde hareket eden teknisyenlerimizin tamamı alanında uzman, eğitimli ve sertifikalıdır. Ekibimizden alacağınız hizmet tamamen profesyonel olmaktadır.

Demirdöküm markası ısıtma ve soğutma sistemleri açısından en sık tercih edilen markalardan bir tanesi olduğundan bu marka konusunda uzman ekibimiz ile Demetevler sakinlerine tam kapasite yardımcı olmaktayız.

Cihazlarınızın yıllık bakımlarından parça değişimine, temizliğine ve arıza onarımına kadar her tür detayla ilgilenmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermekte bu anlamda müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Demetevler Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz haftanın 7 günü ve 24 saati sizler için hazır bir şekilde beklemektedir.

Kombi Servisi

Özellikle soğuk kış günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan kombilerle ilgili farklı arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz. Kombiler konusunda bizlere yoğunlukla gelen şikâyetler arasında kombinin ses yapması ya da sıcak su vermemesi vardır.

Kombi ses yapıyor ise fan motorları kirden dolayı işlevini yerine getiremiyor olabilir ya da haznedeki suda biriken hava sese neden olabiliyor. Demetevler Demirdöküm Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra kombinizdeki sesin kaynağını bularak ortadan kaldırıyor.

Şofben Servisi

Demirdöküm markasının en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi de şofbenlerdir. Şofbenlerde giriş suyu sıcaklık sensör arızası dediğimiz bir arıza ile karşılaşabiliyoruz.

Su giriş sıcaklık NTC sorunu da dediğimiz bu arıza tipi sensör ya da bağlantılarda bir arıza çıkmış ise kendisini göstermektedir. Şofbeninizde böyle bir arıza uyarısı alıyorsanız herhangi bir müdahalede bulunmadan Demetevler Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizden yardım almanızı öneriyoruz.

Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi de Demirdöküm klimalardır. Klimalar her ortama uygun olarak farklı tip ve modellerde üretilen cihazlardır. İnverter tipi klima özellikle enerji tasarrufu sağladığı için sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Split, pencere, yer-tavan, salon, çatı, kaset tipi şeklinde pek çok çeşidi de bulunmaktadır. Klimanızı almadan önce Demetevler Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz klimayı kullanacağınız alana gelerek ön keşif yapıyor ve ortama en uygun Demirdöküm klima almanız konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Verimlilik ve tasarruf açısından mutlaka kullanacağınız alana uygun klima modeli seçmeye özen gösteriniz. Demirdöküm tüm cihazlar hakkında gerek bilgi gerek teknik destek olsun Demetevler Demirdöküm Servisi teknik birimizden talepte bulunabilirsiniz.

Klimalar hayatımızın hemen hemen her yerinde kullandığımız, kapalı bir yerin ısısının, mevsime göre, istenilen biçimde ayarlanmasını sağlayan iklimleme aygıtıdır. Bu kadar sık kullanılan bir cihazın bozulması veya arıza yapması hayatın akışını bozacak ve herhangi bir işten tam performans alamamanıza neden olacaktır.

Bu nedenle klima bakımı aksatmadan yaptırmak gerekmektedir. Ankara`nın neresinde olursanız olun Demetevler Demirdöküm Servisi sizler için bu bakımı veya gerekirse onarımı yapabilmektedir.

Klimalar çalışmak ve işlevlerini devam ettirebilmek için gaz dolumuna ihtiyaç duyarlar. Klimalar eğer ki gaz eksiltmişse performansında azalmalar olur ve soğutma gücü azalır. Klima gazı eksilmişse, nem tutucu filtre daha az klima gazına sahip olacaktır.

Bu nedenle klima işlevini yerine getiremez ve gerekli performansı alamazsını. Bu sorunu çözebilmek için klimanın gaz hanesine dolum yapmak gerekir ancak bu dolum alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Bunun nedeni hazneye gereğinden fazla klima gazı koymak, kompresörü bozacaktır. Kompresöre sıvı halde klima gazı gelmesi de klima kompresörünü bozacaktır. Bu nedenle bu işlem Demetevler Demirdöküm Servisi tarafından yapılacaktır ve bu bakım onarım sayesinde gerekli olan performans alınacak ve klima iklimlendirmeye devam edecektir.

Ankara ilimizin en köklü firmalarından olan Demetevler Demirdöküm Servisi bünyesinde bulundurduğu uzman teknik ekibiyle müşterilerine güven vermektedir.

Bulunduğu sektörde kombi, klima, şofben ve kazan sitemleri konusunda bakım ve onarımı sağlayan Demetevler Demirdöküm Servisi hem bakım kısmında hem de onarım kısmında tam güvence ile müşterilerine en kısa zamanda ulaşıyor ve herhangi bir problemde sabit telefon numaralarından ulaşmak mümkün kılınıyor.

Başkent Ankara bölgesinde uzun bir geçmişi olan Demetevler Demirdöküm Servisi müşterileriyle arasındaki bağı hiçbir zaman koparmayarak her geçen gün geliştirmekte ve bakım ve onarım konusunda Ankara`nın en iyileri arasına girmeye aday olduğunu her geçen gün göstermektedir.

Evlerde, işyerlerinde, okullarda ve benzeri yerlerde kullanılan teknolojik aletler ve ihtiyaç halinde kullanılan cihazlar bazen istenmeyen şekilde arızalar çıkarabilir. Bu nedenle yaşantımızın kalitesi düşer ve işler aksayarak işin içinden çıkılamaz hale gelebilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için klima, şofben, kazan sistemleri gibi teknolojik aletlerin bakımını aksatmadan yaptırmak gerekir.

Demetevler Demirdöküm Servisi ısınma, sıcak su, havalandırma gibi alanlarda yılda en az bir kere kombi bakımı, şofben bakımı, kazan sistemleri bakımı, klima bakımı yaptırmayı müşterilerine öneriyor. Bu sayede bu cihazları daha uzun süre kullanabilir ve ömrünü uzatmak mümkün kılınabilir.

Eğer cihazınızın markası Demirdöküm ise ve bir bakım onarım işlemi yaptırmak istiyorsanız Demetevler Demirdöküm Servisini sabit telefon numarasından arayarak bilgi alabilir ve en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayabilirsiniz.

Demetevler Demirdöküm Servisi`ne sabit telefon numaralarından ulaşabilir ve arızalarınızı, bakımlarınızı alanında uzman teknisyenler sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman personellerimiz aramanızı ve sorunlarınıza çözüm sağlamayı beklemektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!