Demetevler Buderus Servisi

Demetevler Buderus Servisi bu tür cihazlarda karşınıza çıkabilecek olan sorunların giderilmesi ve bakımların yapılması için 7/24 çalışmaktadır. Serviste bulunan deneyimli ve tecrübesi olan ekipler sayesinde cihazlarınızın onarım ve tamiri, ayrıca bakımı en güvenli şekilde yapılmaktadır.

Demetevler Buderus Servisi
Demetevler Buderus Servisi

Buderus ülkemizin en önde gelen ve ülkemizdeki birçok ev ve iş yerlerinde kullanılan kombi klima ve şofben gibi cihazların markası olmaktadır. 

Demetevler Buderus Servisi, semtin bütün ilçesinde bulunan ev ve iş yerlerinde, müşteri memnuniyetini en yüksek kalitede tutabilmek için çalışmaktadır. Bugüne kadar tüm bölgede başarı göstermiş ve başarıları konusunda kendisini kanıtlamış bir servis olmaktadır. 

Kombi Klima Şofben Servisi

Demetevler Buderus Servisi, sadece Demetevler ilçesinde bulunan kombi klima ve şofben cihazlarını değil, bütün Ankara genelinde bulunan cihazları mobil ekipleri sayesinde bakım, onarım ve tamirlerini gerçekleştirmektedir.

Buderus firması olarak, kombi ve klima gibi cihazları tamir ederken, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır. Demetevler Buderus Servisi için müşteriler ciddi veli nimet olarak bilinmektedir. Maalesef teknolojinin doğası gereği, klima ve kombi gibi ev ve iş yerlerinizin ısınması ve serinlemesinde yardımcı olan cihazlar, kullanıldığından zamanla farklı arızaların çıkabileceği cihazlardır.

Bu gibi durumlarda müşterilerimiz her zaman müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alıp servis ekiplerimizi adresinize yönlendirmektedir. Randevu için gün içerisinde istediğiniz saatte Buderus servisi müşteri hizmetlerini arayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Genellikle Şofben klima ve kombi gibi cihazlarınızın arızası ekiplerimiz tarafından ev veya iş yerinizde giderilebiliyor, fakat bazen daha yüksek arıza durumlarında veya parça değişimi olması gerektiğinde, parçanın firmaya götürülüp yenisinin adresinize getirilmesi gerekebiliyor.

Garantili Servis

Demetevler Buderus Servisi garantili cihazlarınız için hiçbir şekilde servis ve montaj ücreti almamaktadır. Cihazlarınızın garantisi olduğu sürece, herhangi bir sorunda servisimizi arayarak yardım talebinde bulunabilmektesiniz. Demetevler Buderus Servisitarafından, cihazın kendi garantisi dışında, servis bir yıl garanti vermektedir.

Bu şekilde bir yıl boyunca müşterilerimiz servis biriminden faydalanabilmektedir. Her cihaz veya teknolojik ürünlerde olduğu gibi, kombi ve klima bakımı ve tamiri yapılmadığı sürece, cihazların kullanım gücü ve hızı yavaşlayacaktır, diğer yandan ise ömrü kısalacaktır ve yeni bir cihaz almak zorunda kalacaksınız. 

Buderus Servisini aramak için cihazınızın bozulmasını beklemenize gerek yok. Yıllık veya kendi programınız doğrultusunda düzenli bakım için servisimizi arayabilirsiniz. Klimakombi ve şofben gibi cihazlar, ev ve iş yerlerinin olmazsa olmaz cihazlarıdır.

Bu sebeple mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapılmadığı takdirde, arızalar daha fazla çıkacaktır ve dolayısıyla kısa bir süre içinde ev veya iş yerleriniz kışın ısınmayacak hale gelecek veya yaz sıcaklarında serinleyemeyecek hale geleceksiniz.

Bu sebeple gecikmeden Demetevler Buderus Servisi çağrı merkezini arayın, bakım ve onarım için randevu alın. Buderus firması adresinize bir ekip yönlendirip cihazlarınız bakılsın. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vermekten dolayı memnuniyet duyacağız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!