Demetevler Buderus Servisi

Demetevler Buderus Servisi, kombi, şofben, kazan gibi evimizin ve işyerlerimizin en önemli ihtiyaçlarını karşılayan cihazların yaygınlaşması ile kapsamlı hizmet veren garantili servis ihtiyacı da önemli bir hale gelmiştir.

Demetevler Buderus Servisi
Demetevler Buderus Servisi

Her ne kadar yıllardır servis ihtiyacını karşılayan ya da karşıladığını iddia eden pek çok firma çıksa da bazı müşterilerin tam anlamı ile ihtiyacı karşılanamamıştır.

Isıtma sistemleri konusunda oldukça kaliteli cihazlar çıkaran Buderus, Demetevler sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Biz prensip olarak müşterilerimizin daima istek ve taleplerini ön planda tutan bir firmayız.

Kullanıcıların en çok şikâyet ettikleri konulardan birisi olan gecikme durumunu Demetevler Buderus Servisi olarak asla ama asla yaşatmamaktayız. Çünkü zamanın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.

Firma olarak bizden beklenen hızlı, güvenilir, çözüm odaklı ve hesaplı hizmet anlayışını %100 yerine getiriyoruz. Böylelikle Buderus marka cihaz tercih eden Demetevler sakinleri de hiçbir suretle mağdur kalmamış oluyorlar. Cihazların yıllık bakımı, parça temizlik bakım ve değişim, montaj gibi işlemlerin tümü profesyonel ekibimiz sayesinde başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Önemli olan cihazın dilinden anlamadıktır ve yıllardır Buderus marka cihazların bakımını üstlenen firma teknisyenlerimiz bu konuda titiz çalışmalar yapmaktadır. Rahat ulaşılabilir Demetevler Buderus Servisi operasyon merkezimiz günün 24 saati sizlere hizmet için hazır bir şekilde beklemektedir.

Kazan Servisi

Buderus marka kazan kullanan müşterilerimiz pek çok arıza karşısında şaşırıp kalabiliyorlar. Bu doğaldır çünkü gaz, su ve elektrikle çalışan kazanlar hiç beklenmeyen bir anda arızaya geçebiliyorlar. Arıza durumlarında Demetevler Buderus Servisi müşteri hattımızdan her daim desteğimizi sağlıyoruz.

Kazanın çalışması için brülörün doğru bir şekilde ateşleme yapması gerekir. Brülör arızaları kapsamında pek çok şikâyet alabiliyoruz. Eğer brülör arıza sinyali almış iseniz ilk olarak 5 dakikada kar bekleyip cihazı yeniden çalıştırmayı deneyiniz.

Eğer çalışmıyorsa cihaza elektriğin gidip gitmediğini kontrol edin. Gaz vana hatları açık mı, gaz akışı normal mi bakın ve brülör, kazan panosu üzerindeki anahtarın çalışma pozisyonunda olduğuna emin olun. Ekopnel ve termik şalterleri de kontrol ettikten sonra arıza kaynağının ne olduğunu anlayamıyorsanız Demetevler Buderus Servisi teknik birimlerimizden zaman kaybetmende yardım talep ediniz.

Şofben Servisi

Buderus markasının aralıksız sıcak su temin ettiğiniz cihazlarından bir tanesi de şofbenlerdir. Şofbenlerde sıcak su alamama sorunu ile karşılaşıyorsanız şofbenin elektrik bağlantı noktalarını kontrol edebilirsiniz.

Panele bakarak ışıkların yanıp yanmadığını kontrol edin, sigortayı da kontrol etmelisiniz. Ancak elektrik akışında bir sorun yok ve çalışmıyorsa kart arızası meydana gelmiş olabilir, kontrol edilmelidir. Kademe anahtarının ve termostatın da kontrolü gerekebilir, arıza bu kısımlardan çıkmış ise doğru yöntemle onarılmalıdır.

Buderus marka cihazlarda yaşayacağınız her tür teknik sorunda Demetevler Buderus Servisi çağrı merkezimizden mutlaka uzman yardımı talep edin.