Demetevler Bosch Servisi

Demetevler Bosch ServisiAnkara Demetevler sakinlerinin Bosch cihazlarında her türlü bakımı A’da Z’ye yapar. Tüm kontrolleri ve testleri yaptıktan sonra ise garantili bir şekilde teslim eder.

Yılların tecrübesi ve Bosch markası ürünlerde uzmanlığı ile Demetevler Bosch Servisi gece gündüz her an yardım isteyebileceğiniz bir pozisyondadır.

Ankara için tek numarası olan Demetevler Bosch Servisi donanımlı servis araçları ile anında kapınızdadır. Bosch marka ürünleriniz için rutin bakımları da yapan teknisyenlerimiz herhangi bir arızanın olmadığından emin olup size 1 yıl da garanti vermektedir.

Bu anlamda kendisini piyasadaki servislerden ayıran kalite standartlı ve İso 9001 belgeli olarak hizmet verir. Bosch beyaz eşyalarının pek çok modeli bulunmaktadır.

 Çamaşır makinesibuzdolabı, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi aklınıza gelebilecek tüm elektrikli ev eşyalarında sayısız model sunar. Bu modellerden hangi birine sahip olursanız olun Demetevler Bosch Servisi her model için uzman teknisyenler ile size destek çıkmaktadır. Bu sebepl e Ankara Bölge Merkez Servisi konumundadır ve Bosch konusunda her türlü yetkinliğe sahip bir firmadır.

Bosch marka ürünleriniz klasik bakımlardan geçse bile eğer aniden sizin dışınızda oluşan bir arıza meydana gelirse bizi arayabilirsiniz. Bu tip arızalar zamana yayılmamalıdır.

Hızlı bir şekilde arızası tespit edilip onarılmalıdır. Müşteri memnuniyetini birinci planda tutan firmamız bu nedenle Anara bölgesine yayılmış geniş bir servis ağı ile hareket etmektedir.

Örneğin Bosch kurutma makinelerinden aldığımız bir şikâyet kurutma makinesinin kurutma işlemini çok uzun sürede yaptığına dair olmaktadır.

Eğer kurutma makineniz kurutma işlemini uzun bir zamana yayıyorsa bazı arızalar ortaya çıkmış olabilir. Öncelikle eğer kurutma makinenizin olduğu alan küçük ise burada ısı yükseleceğinden cihaza hava giriş ve çıkışlar yeterli olmayacaktır.

Eğer odada pencere varsa pencereleri yoksa kapıyı açık bırakınız ki hava sirkülasyonu oluşsun. Eğer çamaşırlarınızın iyi sıkılmadığını görüyorsanız sonraki yıkamanızda çamaşırlarınızı en yüksek sıkma devir ile ayarlayarak yıkayınız.

Kazanın çok doldurulduğu durumlarda makine yine işlemini uzun bir zamana yayacaktır. Kazanı çok doldurmamaya özen gösteriniz.

Görüldüğü gibi bir takım önlemler alarak kurutma makinenizdeki problemleri minimuma indirmeniz mümkündür. Ancak bu yaptıklarınızdan sonra yine cevap alamaz iseniz bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.

Vakit kaybetmeden Ankara için tek numaramızı arayın ve sizlere Bosch ürünler konusunda uzman teknisyenlerimizi yollayalım.

Hızlı, garantili ve ekonomik servis ile en iyi servis ödüllü olan firmamıza online olarak ya da GSM ile de ulaşabilir derhal destek alabilirsiniz.