Demetevler Baymak Servisi

Demetevler Baymak Servisi Baymak kullanıcılarına geçmişte olduğu gibi bugün de her konuda yardımcı oluyor ve garantili servis sunuyor. 

Demetevler Baymak Servisi
Demetevler Baymak Servisi

Baymak marka kombiklima ve şofbenler ev ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen bir markadır. Demetevler Mahallesinde ise Baymak marka cihazlar konusunda gerekli desteği Demetevler Baymak Servisi olarak vermekteyiz.

Yılların tecrübeli markası Baymakklimakombi ve şofben kullanıcılarına çıkarttığı her yeni üründe daha da rahatlık tanıyor.

Tasarladığı ürünler dünya standartlarında olmakta ve her alana uygun şekilde konumlanmaktadır. Kombiler soğuk kış günlerine hem ısınmamıza hem de sıcak su temin etmemize yararlar. Klimalar ise sıcak yaz günlerinde soğuk sava sirkülasyonu ile bizi ferahlatmaktadır.

Bu tip cihazlar yoğun çalıştıklarından bakımları aksatılmamalıdır. 

Demetevler Baymak Servisi olarak düzenli bakımdan geçirdiğimiz kombi, klima ve şofbenleriniz uzun vadede hiçbir sorun çıkartmamaktadır. 

Demetevler Baymak Servisi teknisyenlerimiz sizlere bu konuda gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Donanımlı ekiplerimiz dilediğiniz yere hızla geliyor bakım, onarım ve orijinal yedek parça konusunda size yardımcı oluyor.

Kombi Servisi

Kombiler genel anlamda düzenli çalışan çok parçalı cihazlardır. Ancak kalorifer tesisatında meydana gelen su eksilmeleri bazı durumlarda kullanıcıların kafasını karıştırmaktadır.

Kalorifer tesisatında meydana gelen su eksilmeleri tesisattaki kaça ile ilgilidir. Tespiti ise su hacmi kombilerde oldukça küçük olduğundan zor olacaktır. Bu kaçağı bulmak için etkili cihazlar ve gerektiği yerlerde zararsız kimyasallar kullanıyoruz.

Baymak markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerde karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi kombi gövdesinin ve peteklerin aşırı ısınma durumudur. Genellikle kalorifer filtresi tıkandığı zamanlar böyle bir durumla karşılaşmaktayız.

Kalorifer filtresi tıkanmış ise su tesisat içerisinde rahat bir şekilde dolaşamaz ve dolayısıyla verimli bir şekilde ısıtamaz. Kalorifer dönüş hattı borusunda bir tıkanma söz konusu ise Demetevler Baymak Servisi ekiplerimiz gerekli temizliği yapacaktır.

Klima Servisi

Demetevler Baymak Servisi olarak belirtmek isteriz ki klimalar ise bahar aylarının gelmesi ile birlikte daha yoğun kullanılmaya başlanan cihazlardır. Klimaların çalışma mantığı genellikle aynıdır. Uzaktan kumandaları vardır ve yaz-kış modları isteğe göre ayarlanabilir. Bu sayede ister serin ister sıcak hava alabilirsiniz.

Klimanın kumandasında bazı durumlarda arızalar meydana gelebilir. Kumanda ile cihaz arasında temassızlık var ise teknik ekibimiz duruma derhal müdahale ederek sorunu çözmektedir. Klimalarda sıklıkla duyduğumuz ve bize gelen bir başka durum da su sızdırma sorunudur. Klimada biriken su ünite içerisinde nem gider borusu ile dışarı atılmaktadır.

Dış ünite montajının doğru yapılması ile bu su rahat bir şekilde dışarı atılır. Klimalarda otomatik buz çözme modu bulunmaktadır ve böyle durumlarda buzlar eriyeceğinden su akıntısı görülebilir. Buz çözme modu işini bitirdikten sonra devre dışı kalmaktadır.

Demetevler Baymak Servisi olarak Baymak marka kombi ve klimalarınıza gerekli teknik desteği size sağlamaktayız. Kombi ya da klima modeli ne olursa olsun eğer markası Baymak ise hiçbir suretle endişe etmenize gerek yoktur, Baymak teknik ekibimiz anında sizlere yardımcı olmaktadır.

Demetevler Baymak Servisi sizlere belirli günler ya da belirli zamanlarda değil, haftanın 7 günü 24 saati verdiği kesintisiz ve garantili hizmet ile adından söz ettirmektedir. Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi olan Demetevler Mahallesinde oturan Baymak kullanıcıları yıllardır olduğu gibi cihazlarının bakım, onarım ve kontrollerini ekibimize yaptırmaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile müşterilerimizin her türlü teknik destek ihtiyacını karşılamaktayız. Baymak markası hem ısıtma hem de soğutma sistemleri açısından kaliteli cihazlar ile hem evlerde hem de işletmelerde yerini almaktadır.

Her ne kadar Baymak markası kaliteli ürünler çıkarıyor olsa da bazen hiç beklenmeyen arızalar can sıkabiliyor. Bu arızalar üretimden kaynaklı, elektrik ya da montajdan kaynaklı da olabiliyor. Önemli olan cihazdaki arızanın hızlı bir şekilde tespitinin yapılıp doğru yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir.

Demetevler semtinde gezici servis araçlarımız Baymak marka cihaz kullanan herkesin bulunduğu yere anında gitmekte ve sorunu bularak kaynağından onarımını gerçekleştirmektedir. Bunu yaparken şayet yedek parça gerekir ise bunu orijinal Baymak yedek parçaları ile yapmaktadır.  Bu konuda Demetevler Baymak Servisi olarak oldukça titiz davranmaktayız.

Şofben Servisi

Şofbenler ise günün 24 saati sıcak su sağlamaları ile bilinirler. Ancak bazı durumlarda şofbenlerden ya istenen sıcaklık alınamıyor ya da hiçbir suretle sıcak su akışı sağlanamıyor. Şofben içerisinde bulunan ısıtıcılardan birine enerji gitmiyor ise böyle bir durumla karşılaşmak olasıdır.

Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza meydana gelmiş olabilir ya da kademe anahtarı arızası ortaya çıkmış olabilir. Kireç sorunu ise bir diğer etkendir. Demetevler Baymak Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra şofbeninizdeki sorunu tespit ederek uygun teçhizatları ile onarımını gerçekleştirecektir.

Kazan Servisi

Kazanlarda ise karşımıza en sık çıkan arıza tiplerinden birisi brülör arızalarıdır. Brülör çalışıyor ancak hemen sonra arızaya geçiyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda yakıt yeterince ısınmamış olabilir.

Yakıt püskürtme memesinde bir tıkanıklık da söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Bu ve benzer sorunlarda Demetevler Baymak Servisi personelimiz gerekli müdahalelerde bulunarak cihazınızı yeniden eski işlevselliğine kavuşturacaktır. Bizlere tek numaramızdan günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!