Demetevler Ariston Servisi

Demetevler Ariston Servisi ekibi olarak Ankara`nın dört bir tarafında olduğu gibi Demetevler semtinde de aynı kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

 Ariston marka kombi,klima veya beyaz eşya ürünlerinde karşılaştığınız herhangi bir sorununuzda lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin. 7/24 profesyonel olarak çalışan ekip arkadaşlarımız tarafından arızanız en kısa sürede ve etkili bir biçimde giderilmektedir.

Ariston ürünlerinde yaşadığınız küçük problemleri gidermek için aşağıdaki talimatları okuyabilirsiniz;

✔Kombinizde devamlı yanan kırmızı ışık var ise bu kombinizin kendini beklemeye aldığını ve içerisinde ciddi bir arıza olduğunun göstergesidir. Kombinizi tamamen kapatın. 5 dk bekleyin. Daha sonra kombinizi tekrar çalıştırın. Kırmızı ışık halen yanıyorsa lütfen Demetevler Ariston Servisi ekip arkadaşlarımıza sorununuzu bildirin. En kısa sürede gelip sıkıntınızı çözelim.

Ariston marka çamaşır makinenize hafifçe dokununca elektrik çarpması oluyorsa; kullanım alanındaki elektrik devresi topraklanmamış olabilir. Ana güç kablonuzu yanlış ve topraklama yapmayan bir prize takmış olabilirsiniz. Bu durumları gözden geçirin ve uygulayın. Sorununuz çözülmez ise lütfen Demetevler Ariston Servisi ekibimize arıza kaydı oluşturun.

✔Çamaşır makinenizin kapağı açılmıyor ise; kapak sıkışmıştır veya makine içinde her yıkama programı bitiminde kapı kilitleme sistemi devreye girer ve kapak belli bir süre kendini kilitler. Bu bekleme süresinden sonra kapak hala açılmıyor ise lütfen servisimizden yardım isteyin.

✔Buzdolabınızın içerisinde buz oluşumları bulunuyorsa; cihazınızın termostat ayarları doğru bir şekilde yapılmamış olabilir, cihazınızın kapıları düzgün bir şekilde kapanmamış olabilir veya ankastre cihazınızın kurulumu doğru bir şekilde yapılmamış olabilir.

Probleminizi çözmek için bu söylediklerimizi gözönünde bulundurarak uygulayın. Eğer arızanız giderilmez ise lütfen Demetevler Ariston Servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşın.

Ariston marka fırınınızda hamurun içini pişiremiyorsanız ; bu sıkıntınız Ariston fırınınızın teknik bir arızasının olduğunu söylemez. Cihazı içindeki yiyeceği pişirebilecek kapasiteye çıkaramamış olabilirsiniz. Daha dikkatli ve kullanma klavuzunda yer alan pişirme sıcaklık aralıklarını okuyarak cihazı kullanmanızı öneririz.

✔ Ariston marka set üstü ocaklarınızda gaz ateşlemesi sorunu yaşıyor iseniz; gaz hortumunu kontrol edin. Gaz musluğunu kontrol edin. Otomatik çakmak fonksiyonu var ise çakmağın çalışmamasından kaynaklanan problemden dolayı olabilir. Bu durumu gözden geçirin. Ocağınızın temizliğini kısa bir süre önce yaptıysanız bölmelere su veya deterjan kaçmış olabilir. Bu durumda gaz ateşlemesi olmayacaktır. Cihazınızın çakmak düğmesine en az 5 sn basılı tutmalısınız.

Yukarıda yaşayabileceğiniz sadece birkaç farklı durumdan bahsettik. Umarız işinize yarar. Sıkıntınızı tek başınıza çözemeyeceğinizi düşünüyorsanız lütfen Demetevler Ariston Servisi ekibimizce arıza kaydınızı oluşturun ve sorun ne ise en kısa sürede çözüme kavuşturalım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!