Demetevler Altus Servisi

Demetevler Altus Servisi Başkent Ankara da demetevler semtinde ikamet eden müşterilerimizin Altus marka ürünleri ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştiren ve müşterilerine bir telefon mesafesinde olan bir teknik servistir.

Günün her saati hizmet veren Demetevler Altus Servisi ekibi, Altus markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri profesyonel bir şekilde yapmaktadır. En kısa sürede ve ihtiyaç duyulan her anda ve destekle müşterilerinin yanınızdadır.

Demetevler Altus Servisi değerli müşterilerine Altus markalı hiçbir ürününü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemelerini önermektedir.

Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir. Bu durumun önüne geçebilmek için müşterilerine bir telefon kadar yakın olan Demetevler Altus Servisi teknik servisi ile iletişime geçmeleri yeterlidir.

Altusmarka klima cihazınızın iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekmektedir.

Bu işlem hem sizin ve hem de ailenizin sağlığı için son derece önem arz etmektedir. Demetevler Altus Servisi uzman kadrosu ve titiz çalışması ile cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Altus marka klima kullanırken iç üniteden su gelmesi, cihazınızın tahliyesinin tıkanık olduğunun göstergesidir. Bunun en önemli nedeni klimanızın bakım zamanının geçmiş olmasıdır.

Bu durumla karşılaştığınızda Demetevler Altus Servisi çağrı merkezini arayarak uzman ekibimiz ile sorununuzu garantili ve orijinal yedek parçaları ile ortadan kaldıralım.

Demetevler Altus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize  klima cihazınızın verimli bir şekilde çalışabilmesi için her türlü teknik destek sağlanmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarından en önemlisi olan Altus buzdolabı kullanımınız esnasında soğutmuyorsa, kısa aralıklarla çıt çıt sesi duyuluyorsa cihazınızın kompresörü bozulmuş demektir.

Benzer şekilde, buzdolabı motoru çalışıyor ancak soğutmama durumu görülüyorsa, kompresör arızası söz konusudur. Bu gibi durumlarda en kısa sürede Demetevler Altus Servisi ile iletişime geçerek, gerekli işlemleri gerçekleştirip, sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

Altus çamaşır makinesi sıcak yıkama yapamıyorsa, cihazın ısıtıcıları ile ilgili sorun vardır. Cihazınızı fişe taktığınızda sigortalar atıyorsa, kısa devre gerçekleşiyordur. Tüm bu şikayetlerinizde Demetevler Altus Servisi 7/24 çalışma vizyonu ile hizmetinizdedir.

Demetevler Altus Servisi olarak Altus bulaşık ve çamaşır makinelerinizi gece geç saatlerde çalıştırmanızı tavsiye ediyoruz. Gece geç saatte ucuz tarifeli elektrik kullanmış ve bu sayede ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Şofben cihazları evlerde banyoda sıcak su kullanımını sağlayan elektronik cihazlardandır. Ancak banyoda bulunduğu için buhara maruz kalan şofbenler, aynı zamanda elektrik de kullandığı için zamanla içindeki parçaları aşındırırlar.

Bu gibi durumlarda Demetevler Altus servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!