Çukurambar Viessmann Servisi

Çukurambar Viessmann Servisi 25 yıllık bir deneyim ile siz Viessmann kullanıcılarına gerekli her tür bakım onarım hizmetini sunmaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile yıllardır olduğu gibi yerinde, garantili ve ekonomik işlemler sunmaktayız. Viessmann kombi, klima, kazan ve şofbenler oldukça kullanışlı cihazlardır. Bazen cihazlarınız hiçbir şekilde anlayamadığınız nedenlerden dolayı tekleyebilir, durabilir. Bu gibi durumlarda hiçbir müdahalede bulunmayarak öncelikle teknik destek hattımızdan destek alabilirsiniz.

Çukurambar sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet verdiğimizden kolaylıkla ulaşılabilir durumdayız. Gezici servis araçlarımız ile her mahalle ve semtte aktif olarak görev başındayız. TSE standartlarında hizmet veren firmamız herhangi bir müdahale sonrasında bir yıllık servis garantisi de sunmaktadır. Ayrıca eğer cihazlarınızda bir parçaya gerek duyulur ise bunu orijinal Viessmann yedek parçalardan temin ederek montajını gerçekleştirmekteyiz. Çukurambar Viessmann Servisi operasyon merkezimize tek numarasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi, şofben ve kazanlarınızı kullanırken ayrıca tasarruf sağlamanız da mümkündür. Mesela ısı yalıtımı kombi tasarrufu için oldukça önemlidir. Eğer iyi bir ısı yalıtımınız varsa kominin ısıttığı hava dışarıya çıkmayacaktır. Böylede daha az yakıt harcamış olacaksınız. Kombiniz konusunda alabileceğiniz bir başka tasarruf önlemi ise pencerelerinizin ısıcam özellikte olmasıdır. Pencereleriniz ısıcam özellikte ise ısı dışarı çıkmayacaktır. Radyatörlerin önünü ve üstünü kesinlikle kapatmamaya da özen göstermelisiniz. Cihazlarınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorunlarda Çukurambar Viessmann Servisi danışma hattımıza ulaşabilirsiniz.

Viessmann kazanlarda da bazen bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Kazanda yakıt bitti uyarısı çıkmış ise yeni yakıt yüklemesi yapılır, yeniden ateşleme yapılır ve cihaz yeniden başlatılır. Yakıt bitmeden bu uyarı verilmeye başlanmış ise besleme süresini azaltmak gerekir.Ancak sorun çözülmüyor ise herhangi bir bilinçsiz müdahalede bulunmadan Çukurambar Viessmann Servisi teknik birimlerimizden mutlaka destek alınız.

Günün 24 saati sıcak su sağlayan şofbenlerde de farklı sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Eğer şofbeniniz çalışmayı durdurmuş, ancak gaz geliyorsa gaz memesi tıkanması yaşanmış olabilir.  Tıkanma giderilmekle beraber şayet gerekirse yeni bir gaz memesi de takılabilir. Şofbeniniz eğer sürekli aşırı ısınma problemi çıkarıyor ise parça bakımı için Çukurambar Viessmann Servisi ekiplerimizle irtibata geçmeyi unutmamalısınız.

Viessmann klimalarda ise gürültülü çalışma şikâyeti alabiliyoruz. Cihazınız çok gürültülü çalışıyor ise filtreleri tıkanmış olabilir ya da kompresörü arıza çıkarmış olabilir. Ünitelerin de bakımı gerekebileceğinden Çukurambar Viessmann Servisi olarak kapsamlı bir bakım yapıyor ve klimanızdaki potansiyel problemi ortadan kaldırıyoruz. Çukurambar sakinlerinin diledikleri an ulaşabilecekleri teknik ekibimiz bilinçli müdahale ile sonuç odaklı işlem uygulamaktadır. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!