Çukurambar Regal Servisi

Çukurambar Regal Servisi her platformda yeteneklerini ve hünerlerini sergileyebilen, başarı grafiği ortalamaların çok üzerinde olan seçkin bir servistir. Başkent Ankara şehrimizin çalışkan, sevilen ve güvenilen servis işletmesi olan firmamız bu konuma gelene kadar bir çok zorlu engeli aşmayı bildi. Regal markalı klima beyaz eşya televizyon ve kombi gibi ürünleriniz için seçkin ve kişiye özel hizmetler tarafımızdan verilmektedir.

Çukurambar bölgesinde arı misali çalışan teknisyenlerimizin tek isteği ve tek amacı sizlerin rahatını ve konforunu sağlamaktır. En basitinden evinizde veya iş yerinizde televizyon ünitenizin çalışmaması bile hayat akışınızı olumsuz yönde etkiler. Alışık olduğumuz rutinin bozulmasına neden olur.

Ya da klimanızın çalışmadığını düşünün. Alışık olduğunuz serin ve huzurlu ortamın dışına çıkmanız ve sıcak havanın sizi bunaltması son derece can sıkıcı olacaktır. Bu durumlara mahal vermemek için ve içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için bizi, yani Çukurambar Regal Servisi ile iletişime geçerek destek istemeniz gerekecektir.

Çukurambar Regal Servisi evlerinizde ve ticari mekanlarınızda severek ve güvenerek kullandığınız beyaz eşya ürünlerinize arızalanmaları durumunda hemen müdahale edebilmektedir. İçerisine koyduğunuz yiyecekleri yeterli düzeyde soğutmayan buzdolabı canınızı sıkar, ürünlerinizin bozulmasına yol açar.

Aynı şekilde çamaşırlarımızı iyi yıkamayan, lekeleri çıkartmayan çamaşır makinesiyine hoş olmayan durumların habercisidir. Su almayan bulaşık makinesi ise ürünlerin yıkanmamasına neden olacaktır. Bu durumlarda aklınıza her zaman olduğu gibi ilk gelen servis biz olalım.

Başarılı Geçmişi İle Regal Hizmetleri

Regal markası ülkemizde başarılı geçmişi ile tanınan ve sevilen bir ismidir. Ürün yelpazesinde bir çok elektronik cihaz bulunduran Regal, her geçen gün bu alanda büyümeye ve AR – GE çalışmalarındaki başarıları ile ismini geniş kitllere duyurmaya devam etmektedir. 

Çukurambar Regal hizmetleri sadece bölge halkına değil, civar semtlerdeki siz değerli kullanıcılarımıza da ulaşmaktadır. Tamir, bakım, onarım veya yedek parça temini, her ne sebeple olursa olsun ürünlerinizle ilgili tüm sorunlarınızın çözümü tabi ki bizdedir.

Çukurambar Regal Servisi seçkin bir hizmet merkezi olması sebebi ile bir çok ödüle layık görülmüştür. Sertifikalı ve işinin uzmanı olan personellerimizin firmamızda görevlendirilmesi de bu başarının sırrıdır. Hizmetlerimizi olması gereken en iyi şekilde tamamlamaya gayret ederek başarı grafiğini sürekli alt üst etmekteyiz.

Bunun sonucunda da doğal olarak bir çok başarı belgesi ile onurlandırıldığımızı ifade etmek isteriz. Sizler de bu ayrıcalıklardan ve size özel hizmetlerden yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz. Adresinizi bırakmanız servis işleminizin başlaması için ilk adımdır. Sonrasını biz hallederiz. Sizin yapacağınız arkanıza yaslanmak ve keyifle işleminizin bitmesini seyretmek olacaktır.