Çukurambar Protherm Servisi

Çukurambar Protherm Servisi, Ankara’nın güzide ilçelerinden Çankaya’ya bağlı Çukurambar mahallesinde tam donanımlı ve haftanın 7 gün, 24 saati Protherm ürünlerini her türlü bakım ve onarımı için yıllardır hizmet veren bir servistir.

Kaliteli ve garantili ile müşteri odaklı çalışan Çukurambar Protherm Servisi, 20 yıldır tüketicilere güvenilir ürünler satan Protherm’in kombi, kazan, şofben gibi ürünlerinin tüm bakım ve onarım desteğini sağlar.

Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen markalarından Protherm bu bağlamda bölgedeki hemen her ülkede, çoğu evde görülebilen markalardandır. Kaliteli ürünleri ile dünya pazarında yer etmiş Protherm’in kombişofbenklima, yoğuşmalı kazan, elektrikli termosifon, panel radyatör, oda termostatı gibi birbirinden farklı ve yoğun işlevselliği olan ürünleri bulunmaktadır.

Protherm ürünleri her ne kadar markanın güvenilirliği ile birlikte garantiyi beraberinde getirse de uzun kullanım sonucu ya da elektriksel problemlerden dolayı aksaklıklar çıkarabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra dikkatli ve titiz kullanılması gereken bu ürünlerin periyodik olarak bakım görmesi de gerekmektedir.

Periyodik bakım yapılmadığı takdirde zaman içerisinde çalışmada aksama ya da tamamen durma, elektriksel sorunlar, parça sorunları gibi aksaklıklar kendisini gösterebilir.

Bu bakımdan Çukurambar Protherm Servisi, Ankara’nın diğer ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Çukurambar mahallesindeki Protherm kullanıcılarının da bakım ihtiyaçlarını gidermektedir.

Çukurambar Protherm Servisi, sertfikalı ve eğitimli personeli ile dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Kombi, şofben ya da klimanız ister evinizde ister iş yerinizde sorun çıkarmış olabilir.

Sadece tek bir telefon ile Çukurambar mahallesinin istediğiniz noktasına servisimiz hızla gelmekte ve sorunu belirleyerek gerekli onarım ve bakımı yapmaktadır. Yıllardır Ankara halkının beyaz eşyakombi ve klima servis hizmetini yerine getirmekte olan Çukurambar Protherm Servisi çağa ayak uyduran yenilikçi bir vizyona sahiptir.

Bu bağlamda ister gündüz ister gece hiç fark etmeksizin mobil uygulama aracılığı ile de ulaşmanız mümkündür.

Ürünlerin tam kapasitede çalışması için yıllık ya da duruma göre aylık bakımlar son derece önemlidir. Çukurambar Protherm Servisi cihazlarınızın kurulum işlemlerini de yerine getirmekle beraber periyodik bakımlarını da aksatmadan yapmaktadır.

Web sitemizde bulunan müşteri danışma hattından günün istediğiniz saati arayarak Protherm marka ürününüzle ilgili soru sorabilir, gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Sizlere yıllardır kombi, klima ve beyaz eşya ürünlerinde profesyonel çözümler sunan Çukurambar Protherm Servisi hızlı ve pratik ekibi ile fark yaratmaktadır. 

Kombiklima ya da beyaz eşyanın bakım-onarım işlemi yapıldıktan sonra sizlere 1 yıllık da garanti verilmektedir. Protherm ürünlerinde oluşabilecek arızalara karşı Çukurambar sakinlerinin telefonlarını haftanın 7 günü 24 saati bekliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!