Çukurambar Kombi Servisi

Çukurambar Kombi Servisi

Çukurambar Kombi Servisi, Ankara’nın Çukurambar Mahallesinde kombi kullanıcılarının tüm bakım ve onarım taleplerine anında cevap veren, kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlayan köklü bir servistir. Kombiler günümüzde ev ve işyerlerinde sık bir şekilde kullanılan cihazlardır.

Pek çok marka adı altında kullanılan kombiler elektronik pek çok parça ve aksamdan oluşmaktadır. Bu aksam ve parçalar arızalandığı takdirde cihazınızı kullanamayabilirsiniz. Kombinizi uzun vadede sorunsuz kullanmak adına mutlaka yıllık düzenli bakımları yaptırmalısınız. Çukurambar Kombi Servisi markası ne olursa olsun tüm cihazlarınıza periyodik bakımı yapmakta bir arıza olması durumunda gece gündüz demeden kapınıza gelmektedir.

Çukurambar Kombi Servisi olarak tüm markaların orijinal yedek parçalarını bulundurmaktayız. Bu anlamda cihazlarınızın hiçbir parça sorunu kalmamaktadır. Parçalar orijinal olduğundan takıldığı takdirde herhangi bir uyum sorunu da yaşamayacaktır. Çukurambar bölgesinde kombi konusunda kim uzman diye soracak olursanız 25 yıllık teknik servis birikimi ile Çukurambar Kombi Servisi her daim yanınızda olacaktır.

Kombiler günlük kullanımda arıza çıkarmadıkları sürece oldukça kullanışlıdırlar. Kombiler bazı durumlarda arızaya geçebilmektedirler. Arıza kaydına geçme nedenleri çok farklı sebeplere bağlı olabilir. Örneğin aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi kombiden yanık kokusunun gelmesine dairdir. Doğalgaz ve elektrikle çalışan kombinizden eğer yanık kokusu alıyorsanız muhtemelen alev gözeneğine farklı bir maddenin temas etmesi söz konusu olacaktır.

Toz, kir, tüy, ipli parçası ya da havada uçuşan herhangi bir şey bu kokuya sebebiyet vermiş olabilir. Plastik kablo gibi aksamların yanması da bu kokuyu ortaya çıkarabilir. Pompa, gaz valfi, elektronik kart, fan motoru gibi cihazlara aşırı yüklenme yanık kokusuna neden olabilir. Herhangi bir yanık kokusu aldığınızda hemen Çukurambar Kombi Servisi numaramızdan bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Yıllık bakımları aksatılmadığı müddetçe kombilerinizde ciddi bir sorunla karşılaşmazsınız. Kombinizde meydana gelebilecek her tür arıza için profesyonel yardım almalısınız. Çukurambar Kombi Servisi teknisyenleri bütün marka kombiler üzerinde uzmanlığa sahiptir. Cihazım a markası ya da b markası gibi bir ayırım söz konusu olmamaktadır. Her türlü şikâyetinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Cihazınıza yapılacak bakım ve onarımdan sonra firmamızın 1 yıllık garanti sürecine dahil olacaksınız.

Firmamıza numaramızdan telefonla ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz web sitemiz üzerinden ya da GSM destek hattımızdan da ulaşabilirsiniz. Günün her saati gezici servis araçlarımızla Çukurambar bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu anlamda sizlere hiç vakit kaybettirmeden en hızlı şekilde ev ya da işyerinize gelerek kombinize gerekli bakımı yapmaktayız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!