Çukurambar Klima Servisi

Çukurambar Klima Servisi, Ankara Çukurambar sakinlerine aralıksız sunduğu klima bakım ve onarım hizmetleri ile fark yaratmaktadır. 25 yıllık teknik servis geçmişi ve profesyonel kadrosu ile klima konusunda her türlü detayı paylaşabileceğiniz bir servistir. İso 9001 belgeli servisimiz teknik destek yanında düzenli bakım ve orijinal yedek parça temini hizmetlerini de vermektedir.

Çukurambar Klima Servisi olarak öncelikle hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kurumsal hizmet anlayışı ile benimsediğimiz bu yolda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Klimanızın seçiminden montajına, genel bakımından arıza gidermeye adar her türlü işlemi sizler için yapmaktayız. Piyasada pek çok klima markası ve modeli bulunmaktadır.

Hangi marka ve modeli seçeceğiniz kullanım alanınızla doğrudan ilgilidir. Bu sebeple özellikleri, servis imkânı ve fiyatı konusunda ortalama bir hedef belirlemeniz ve bütçenize en uygun ve donanımlı cihazı almaya gayret göstermelisiniz. Çukurambar Klima Servisi olarak size klima konusunda tüm süreçte destek vermekteyiz.

Klimalar pek çok modelde insanlara sunulmaktadır. Özellikleri birbirinden ayrılan klimalar doğru tercih ile yıllarca sorun çıkarmadan kullanılabilirler. Klima çeşitlerinden bir tanesi de salon tipi split klimalardır. Salon tipi split klimalar adından da anlaşılacağı üzere geniş alanlarda tercih edilmektedir. Toplantı salonu, mağaza, otel lobisi gibi insanların fazla yoğun olduğu yerlerde tercih sebebidir.

Yüksek hızlı bir çalışma kapasitesi vardır ve güçlü fanı ile homojen hava dağıtımında etkilidir. Standart bazlı ek ısıtıcı takviyesi bulunmaktadır. Bu şekilde heat pump ısıtma sistemini destekler ve düşük dış ortam sıcaklıklarında da hiçbir sorun çıkarmadan çalışmaktadırlar. Kaset tipi split klimalar ise salon tipi klimalara benzer şekilde ofis, restoran, toplantı salonu gibi yoğun insan kalabalığı olan yerler için idealdir. Asma tavanlı geniş mekânlarda kullanılır.

Dışa bağlantı sayesinde taze hava almak mümkündür. Klimanın iç ünitesinin arkasından dışarıya bağlantılı hava kanalı sayesinde taze hava alınır ve dönüş havası ile birlikte sisteme geri gönderilir. İki ve dört yöne üfleme özelliğindedir. Bu sayede ortamda homojen bir havalandırma söz konusu olur. Estetik açıdan da hiçbir rahatsızlık vermez. Çünkü büyük bir kısmı tavana gömülüdür. Bu anlamda ortamdaki estetiği bozmaz ve şık görünür. Çukurambar Klima Servisi olarak ister salon tipi olsun ister kaset tipi, sizlere her tür klimada gerekli teknik desteği sağlıyoruz.

Klimanız hangi model olursa olsun aklınıza takılan sorularda uzman desteği isterseniz Çukurambar Klima Servisi haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!