Çukurambar İmmergas Servisi

Çukurambar İmmergas servisi; Ankara’nın Çukurambar semtinde 7-24 kombi hizmti sağlamaktadır. Kombinizin tamiri, bakımı, temizliği ve parça değişimi gibi konularda uzman ekip ile beraber çözüm sağlamaktadır.

İmmergas marka kombiler için özel eğitim ve sertifika almış profesyonel ekip sayesinde güvenle kombinizin bakımını yaptırabilirsiniz.

Yerden ısıtmalı evlerde kombi kullanımı için uygun cihaz seçimi oldukça önemlidir. Özellikle de kapasitesi yüksek kombilerin kullanılması gerekmektedir. İmmergas kombi ayrıcalıkları ile bulabileceğiniz yüksek kapasiteli cihazların kullanımı da dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bulunuduğunuz binanın içinde gaz kokusu duymanız durumunda derhal camları ve kapıları açmalısınız. Ayrıca diğer bina sakinlerine haber verilmeli ve binanın kapılarının da açılması gereklidir.

Kombinizin ısı ve program ayarı yaptığınız düğmeleri eğer çalışmıyorsa teknik bir problem vardır. Bu durumda derhal Çukurambar İmmergas servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde yardım almalısınız.

Bacalı kombilere nazaran daha fazla önerdiğiniz yoğuşmalı ve hermetik kombileri tercih etmelisiniz. Sağlık ve kullanım kolaylığı açısından yoğuşmalı ve hermetik kombilerin önemi oldukça büyüktür.

Ancak yine de bacalı kombiniz var ise bacaların sağlam olup olmadığını Çukurambar İmmergas servisi ekibini arayarak kontrol ettirebilirsiniz. Yıpranmış ya da sağlam olmayan bacalar bulunduğu odaya zehirli gaz verebileceği için kesinlikle dikkatli kullanılmalıdır.

Yoğuşmalı kombi kullanılan yerlerde tahliye hortumundan çıkan su sağlığa zararlı ve zehirlidir. Kesinlikle temas edilmemelidir. Bu sebeple banyonuzda kesinlikle bir tahliye musluğu olmalıdır.

Ayrıca bu tahliye musluğu sayesinde kombinizde oluşabilecek yüksek basınç düşürülebilir. Tahliye musluğunuzun zarar görmesi ya da bulunmaması gibi durumlarda Çukurambar İmmergas servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir ekip yardımı almanız en doğru karar olacaktır.

Yoğuşmalı ya da hermetik kombilerdeki suyun değişimi 2 yılda bir rutin olarak yapılmalıdır. Hem kombinizin temizliği hem de tam verim ile çalışması için rutin bakımlar oldukça önemlidir. Aynı zamanda sadece su değil, ısı ve sensörler de rutin olarak değiştirilmeli ve kontrol edilmelidir.

İmmergas marka kombinizin yıllık rutin bakımlarını Çukurambar İmmergas servisi ile hem güvenilir hem de oldukça hesaplı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Böylelikle kombinizin içindeki parçaların paslanmadan ya da yıpranmadan uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Sizleri mağdur etmemek için her saat ve her gün hizmet veren Çukurambar İmmergas servisi; belediye tarafından onaylanmıştır.

Aynı zamanda tam anlamıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş, güler yüzlü ekip çalışanları ile Çukurambar İmmergas servisi Ankara’nın birçok semtine hizmet vermektedir. Kombiniz ile alakalı çıkabilecek herhangi bir problemi önceden bilgiler alarak masraf listesi çıkarmaktadır.

Böylelikle kombiniz ile alakalı herhangi bir işlem yaptırmadan önce neye ne kadar ödeyeceğinizi görebilir ve bu hesaplı fiyatlandırma ile bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Kurumsal bir hizmet veren Çukurambar İmmergas servisi aynı zamanda müşteri dostudur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!