Çukurambar Hotpoint Servisi

Çukurambar Hotpoint Servisi olarak yıllar boyunca olduğu gibi şimdi de tüm Hotpoint ürünlerinizde yaşadığınız sıkıntılarınızı gidermek için vargücümüzle çalışıyoruz. Hotpoint ürünlerinde zaman zaman problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda hiç enerjinizi azaltmadan lütfen Çukurambar Hotpoint Servisi`mize telefon edin.

Hotpoint ürünlerinde yaşayacağınız olası problemler;

Çamaşır makineniz yıkama esnasında hiç beklenmedik şekilde duraksama yapabilir veya fazla gürültülü çalışabilir. Çamaşırları sulu bırakıyordur veya kullandığınız deterjan olduğu gibi çamaşırlarınızda leke yapmıştır.

Bu ve benzeri durumlarda ürünün kullanma klavuzunda yazan basamakları uyguladığınız takdirde sorun geçmediyse derhal ekip arkadaşlarımıza ulaşın. Ürününüz tamir ve bakım sonrasında fabrikadan çıktığı donanımda ve aksamda olacaktır.

Hotpoint marka çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, derin dondurucular, set üstü ocaklar ve fırınlarda üretim ve denetim aşamasında tüm teknik ekip mühendisiyle proje müdürüyle işçisiyle oldukça titiz bir çalışma sergilemektedir. Ürünlerde buna rağmen arıza durumu oluştuğunda işin mutfağında bir başka ekibin daha var olduğunu bilmenizi isteriz. 

Ankara Çukurambar Hotpoint Servisi olarak işin mutfağında iyiyiz ve çalışmalarımızın sonucunu görmek için sizlere yaşadığınız arızalarda de bu mükemmel hizmet kalitesi ve sistemik ulaşım ağını en iyi şekilde deneyimlemeniz için bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.  Çalışmalarımızda özellikle şu beş özelliği her daim korumaya çalışıyoruz;

Saygı, dürüstlük,takım çalışması, çok yönlü düşünme ve kazanma ruhu. Bu amaçlar doğrultusunda vizyonumuzu her an taze tutuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde de bunları sonuna kadar hissedeceğinize eminiz.

Hotpoint ürünlerinde yaşanabilecek olası durumlar ve sunduğumuz çözüm önerilerimiz şunlardır;

▶Çamaşır makinemde seçtiğim programın ne zaman sonlanacağını bir türlü anlayamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

✔Ekranında kalan süre görünüyor. Fakat bunun haricinde yıkama esnasında durmuşsa birçok şey sebebiyet vermiş olabilir. Çukurambar Hotpoint Servisi ‘ne ulaşmanızı öneririz.

▶Buzdolabım yeterince soğutmuyor. Problem nedir?

✔ Ürünün içine yiyeceklerinizi nasıl yerleştirdiğinizi kontrol edin. Cihaza elektrik akımı geldiğinden emin olun. Cihazı çalışır duruma getirdiğinizden emin olun. Tüm bunların sonucunda şikayetiniz halen devam ediyorsa lütfen bize ulaşın.

▶Fırınımdaki pişen yiyeceğin her tarafı eşit şekilde pişmiyor. Sorun ne olabilir?

✔ Fırının kapağı iyi kapanmamış olabilir. Fırının birden çok rafını aynı anda kullanıyor olabilirsiniz. Son olarak yağ toplama tepsisinin pozisyonu da yaşadığınız probleme sebebiyet verebilir. Tüm bunları uygulayın. Eğer sorununuz halen devam ederse lütfen bize iletin

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!