Çukurambar Ferroli Servisi

Çukurambar Ferroli Servisi ısıtma sistemleri konusunda profesyonel markalardan birisi olan Ferroli markasının cihazları için gece gündüz demeden kapsamlı bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren köklü bir firmadır.

Çukurambar Ferroli Servisi
Çukurambar Ferroli Servisi

Çukurambar ve çevre bölgelerde rahatlıkla ulaşabileceğiniz şehrin en kapsamlı bakım-onarım firması olmaktayız.

Ferroli markasının birbirinden farklı kapasitede cihazları hemen her ev ya da işletmede karşımıza çıkabiliyor. Gerekli yıllık bakımları dahilinde uzun vadede gayet kullanışlı olan bu cihazlara dair yaşayacağınız her tür sorunda ekibimizle yanınızda olmaktayız.

Şofben ve kombiler ile ilgili günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Örneğin şofbeniniz çalışmıyor ise öncelikle cihaza gaz gelip gelmediğinden emin olmalısınız.

Gaz kesintisi var ise cihazınız çalışmayacaktır. Ancak eğer gaz var ise cihazınızı kapatıp yeniden başlatın. Ancak sorun düzelmiyorsa gaz valfi, elektrot ya da elektronik kartta bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bu konuda Çukurambar Ferroli Servisi uzman kadromuzdan anında yardım alabilirsiniz.

Şofben Servisi

Ferroli şofbenlerde karşımıza çıkan bir diğer arıza çeşidi ise ateşleme grubunun brülörü yakmamasıdır. Genellikle böyle bir problem gaz valfi arızalarında ortaya çıkmaktadır.

Ateşleme grubu parçalarının tüm bakımları yıllık bakım çerçevesinde Çukurambar Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkabilecek böyle bir durum için firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombiniz yeteri kadar ısıtma yapmıyor ise radyatörleri kontrol etmek gerekir. Radyatör vanaları açık değilse açılmalıdır. Bununla beraber gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir.

Radyatörden kombiye gelen dönüş hattında bir tıkanma var ise açılmalıdır. Üç yollu vana arızası meydana gelmiş olabilir. Ayrıca elektronik kart arızası ya da enerji akışında bir sorun nedeni ile de böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür. Gerekli bakımları sizin için Çukurambar Ferroli Servisi ekibimiz gerçekleştirecektir.  

Ankara için tek numaramızdan Çukurambar Ferroli Servisi ekiplerimize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Eğer cihazlarınız için parça değişimi gerekecek ise bunu Ferroli markasının orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız.

Bu anlamda cihazınızda herhangi bir uyum sorunu çıkmayacak ve ilk günkü performansta çalışmasına devam edecektir.

Alanında uzman teknisyenlerimizin hepsi Ferroli marka cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almışlardır. Bilinçli müdahale ile kesin sonuç mantığı ile çalışan ekibimiz gezici servis araçları ile tüm ilçe ve semtlerde yardımınıza koşmaktadır.

Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunan firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Çukurambar sakinleri firmamıza ister gece ister gündüz haftanın 7 günü diledikleri saatte ulaşabiliyor ve teknik destek alabiliyorlar. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan sizleri hiçbir koşulda mağdur etmemekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!