Çukurambar ECA Servisi

Çukurambar Eca Servisi, bir servisten bekleneni tam manasıyla vermek son derece önemlidir. Özellikle kombi, şofben gibi günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan cihazlara doğru yöntemle bakım yapmak, temiz ve ekonomik iş çıkarmak bir serviste mutlaka olması gereken özelliklerdir.

Çukurambar sakinleri ise yıllardır böyle bir servise sahip durumdalar. Çünkü firmamız 25 yıllık bir deneyim ile Çukurambar sakinlerine hızlı, güvenilir, ekonomik ve garantili bakım-onarım hizmeti sağlamaktadır.

Banyo ve mutfaklarda sıcak su ihtiyacı hiçbir zaman bitmez. Çünkü en temel ihtiyaçlarımız sıcak su sayesinde giderilir. Kış aylarında ise hem ısınmak hem de ortama konfor sağlamak adına kombilerin düzgün bir şekilde çalışmasını bekleriz.

Ancak bunun için ufak tedbirlerin ihmali söz konusu olmamalıdır. Aslında gayet basit tedbirler ile Eca marka ve kombinizin yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak elinizdedir. Çukurambar Eca Servisi olarak Çukurambar sakinlerine bu konuda gerekli danışmanlık hizmetini sağlamakla beraber akıllarına takılan herhangi bir sorunda anında geri dönüş yapıyoruz.

Eskiden kombideki arızayı anlamak için pek çok test yapılması gerekirdi. Ancak günümüzde Eca gibi kaliteli ve teknolojik cihazlar ortaya çıkaran markalar sayesinde ortaya çıkan arızayı doğru ve hızlı bir şekilde anlamak mümkün olmuştur.

Bu sayede bakım ve onarım işlemi de zaman kaybetmeden doğru bir şekilde yapılabilmektedir. Kombinizde arıza kodu olarak görebileceğiniz pek çok sorun bulunabiliyor. Bunlardan bir tanesi gaz valfi geri besleme arızasıdır.

Böyle bir arıza kodu önünüze düşmüş ise muhtemelen gaz valfi bobinlerinde bir arıza ortaya çıkmıştır. Ancak bunun dışında ana kartta da bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Bunu ancak Çukurambar Eca Servisi teknisyenimiz yapacağı kontroller ile belirleyecektir.

Bu tarzda bir arıza kodu ekranda gözüküyor ise herhangi bir müdahalede bulunmayın ve operasyon merkezimizi arayarak destek talebinde bulunun. Uzman teknisyenlerimiz zaman kaybetmeden bulunduğunuz yere gelecek ve sorunu çözecektir.

Kombinizde ana kart arızası ortaya çıkmış ise cihazınızın başına gelebilecek en önemli arızalardan bir tanesi ile karşı karşıyasınız demektir. Eca marka kombinizin arana kart bakım ve onarımı yetkili personelimiz tarafından yapılacaktır. Ancak servisimiz gelmeden önce kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayınız.

Eca marka şofbenler sıcak su alma adına kullanılan hayli pratik cihazlardır. Ancak kombiler gibi şofbenler de bir takım arızalar ortaya çıkarabilir ve tedbir alınması gerekebilir. Şofbeninizde yüksek sıcaklık sorunu yaşıyorsanız su akış kontrolü sağlamalısınız. Su akışı çok düşük ise su musluğunu tamamen açınız.

Ayrıca filtreyi de temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Arızanın devam etmesi durumunda Çukurambar Eca Servisi ekiplerimiz ile temasa geçerek mutlaka profesyonel yardım alınız.