Çukurambar Buderus Servisi

Çukurambar Buderus Servisi, insanların en önemli ihtiyaçlarının başında gelen ısınma ve sıcak su ihtiyacı günümüzde son derece teknolojik cihazlarla rahatlıkla karşılanmaktadır.

Çukurambar Buderus Servisi
Çukurambar Buderus Servisi

Kombi, şofben ve kazanlar birbirinden farklı modellerle insanlara sunulmaktadır. Her ev ya da işyerinin hacmine göre üretilen cihazlar tam kapasite çalışabiliyor ve yıl içerisinde kullanıcılarına hem ihtiyaçlarını hem de gerekli konforu sağlıyor.

Pek çok marka altında kullanıcılarla buluşan bu cihazlar konusunda en çok tercih edilen bir tanesi de Buderus olmaktadır. Pek çok farklı model ile evlere ve işletmelere giren Buderus kombi, şofben ve kazanlar yıllık bakımları dahilinde gayet verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bu bakımları sizlere Çukurambar Buderus Servisi garantili bir şekilde sağlamaktayız.

Çukurambar sakinlerine cihazları konusunda gerekli bakım onarım desteğini ise yıllardır olduğu gibi donanımlı ekibimizle vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Çukurambar Buderus Servisi firmamız her türlü yedek parçayı da temin ederek işlemlerini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Kombiniz, şofbeniniz ve kazanınız sıcak su vermiyor ise altında yatan sebepler profesyonel bir şekilde araştırmalı ve doğru tespit ile doğru yöntemle onarılmalıdır. Profesyonel bir servis olmanın gereği hiçbir işi şansa bırakmamak ve sonuç odaklı hizmet sağlamaktır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hem yıllık bakımları hem de arıza onarım işlemlerini Çukurambar Buderus Servisi olarakkusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Kazan Servisi

Buderus marka kazanlar ile ilgili karşınıza pek çok arıza durumu çıkabilir. Çünkü arızanın sizi ne zaman nerede yakalayacağını bilemezsiniz. Ancak bu arızalar hakkında bilgi sahibi olmak sizin oldukça işinize yarayacağından sizlere önemli bilgiler aktarmaktayız. Kazanlarda ortaya çıkan arızaların geneli brülör ile alakalı olabiliyor. Brülör ateşlenmesi son derece önemlidir.

Cihazınız ancak bu şekilde çalışacaktır. Brülör çalışıyor ancak hemen arızaya geçiyor ve bu konuda arıza uyarısı alıyor iseniz yakıt yeterince ısınmamış olabilir, yakıt sıcaklığının kontrolünü sağlayabilirsiniz.   Eğer yakıt pompaso yeterli basınçta yakıt basmıyor ise arızaya geçmiş olabilir. Öncelikle yakıt vanalarını ve sonrasında süzgeçlerini mutlaka kontrol ediniz. Anlayamadığınız herhangi bir noktada Çukurambar Buderus Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım istemeyi ihmal etmeyiniz.

Kazanınızda yakıt püskürtme memesi tıkanmış olabilir. Bunu da teknisyenimiz kontrol edecektir. Ayrıca fotosel kirlenmiş ve ışığı algılamıyor ise cihaz arızaya geçmiş olabilir. Yakıt pompası hava emiyor olabilir, yine kontrolü sağlanmalıdır.

Kazan beyni arızalanmış olabilir, selenoid vana yayı gevşemiş olabilir. Hepsinin kontrolü bir uzman tarafından yapılması gerektiği için bu konuda sizlere Çukurambar Buderus Servisi personelimiz yardımcı olacaktır. Buderus kazanlar gibi şofben ve kombilerde yaşayacağınız problemlerde de mutlaka uzman desteği almak üzere operasyon merkezimiz ile irtibata geçin.

Çukurambar Buderus Servisi gece gündüz demeden her zaman olduğu gibi teknik destekte daima yanınızdadır. Buderus kombi, şofben ve kazan sistemlerinizde meydana gelebilecek teknik bir aksaklıkta doğru adrese danışmalısınız. Buderus marka konusunda yılların verdiği tecrübe ile hareket eden Çukurambar Buderus Servisi sizlere doğru yöntem ile garantili bir servis sunuyor.

Ankara ilimizim en geniş hizmet ağına sahip olan servisimiz ÇankayaÇukurambar Mahallesinde oturan Buderus kullanıcılarının da yanında. Çukurambar servisimiz donanımlı araçları ile bir çağrı ile kapınıza geliyor. 

Kombi ve şofben cihazları pek çok parçadan oluşan cihazlardır. Bu parçalar ister dış aksamda olsun ister iç aksamda mutlaka bakımı yapılmalı, temizlenmelidir. Uzun vadede bakımı yapılmayan cihazlar pek çok teknik aksaklığa da beraberinde getirir.

Eğer amacınız cihazınızı uzun vadede kullanmak ise ömrünü erken tamamlamasına izin vermeyin. Bunu da ancak rutin bakımlar sayesinde yapabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenleriniz pek çok parçadan meydana geliyor. Örneğin dış kısımda su giriş ve çıkış bağlantıları vardır. Çukurambar Buderus Servisi olarak belirtmek isteriz ki bunun yanında kabin vidaları, elektrik bağlantı klemensi, duş başlığı ve kademe düğmesini görebilirsiniz. İç kısımda ise kademe anahtarı, emniyet sviçleri, termostat ve rezistans bağlantı klemensleri, ikaz lambaları, basınç valfi ve yüksek basınç deşarj süpabı vardır.

Tüm bu saydığımız parçalar farklı bir görev üstlenirler. Ancak bu görevlerin toplamı cihazınızın çalışmasını sağlar. O nedenle bu parça ya da parçalardan birinin aksaması demek tüm sistemi etkilemesi demektir. Rutin bakımlarda tüm parçalar kontrol edileceğinden sene içerisinde büyük teknik sorunlarla karşılaşmayacaksınız.

Kombi Servisi

Kombi ürünlerinde sık bir şekilde karşılaşılan durumlardan birisi su akıtmasıdır. Kombinin içinden su akıttığına dair pek çok şikâyet alıyoruz. Bunun pek çok nedeni olabilir. 

Kombi tesisat bağlantıları zaman içerisinde eskiyerek yıpranabilir. Böyle bir durumda su akıtması görülebilir, hiç vakit kaybetmeden Çukurambar Buderus Servisi ile iletişime geçilmelidir. Kombi genleşme tankında hava kalmadığı durumlarda da su sızabilir. Ayrıca tankta bir delinme varsa bunun mutlaka onarılması gerekmektedir.

Pompa üzerindeki hava pürjörü kireçlene yapmış olabilir. Petek başlarında bulunan hava alma kısımlarından mutlaka su alınız, boşaltma vanası var ise boşaltmayı deneyiniz.

Su akıtması farklı sebeplerden de ortaya çıkmış olabilir. Eğer bu sorunla baş edemiyorsanız mutlaka Ankara için tek numaramız olan irtibata numaramızdan bizleri arayınız ve teknik destek talep ediniz. 

Çukurambar bölgesinde hizmet veren Ankara Bölge Merkez Servisimiz her türlü Buderus yedek parçasını da taşıyan donanımlı araçları ile hemen teknisyenleri size yönlendirecektir. Buderus markasını tanıyan garantili bir servis arıyorsanız doğru tercih yanı başınızdaki Çukurambar Buderus Servisidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!