Çukurambar Bosch Servisi

Anakaranın Çukurambar ilçesin de bulunmakta olan Çukurambar Bosch Servisi firmalarımız sizlere daha iyi hizmet vermek ve bilgilendirmek adına Bosch markalı eşyalarınız hakkında bilgiler vermektedir. Umarım işinize yara bilgiler bulabilirsiniz.

Çukurambar Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Evlerimiz de hatta iş yerlerimiz de bile kullanmakta olduğumuz beyaz eşyalarımız hayatımızın vazgeçilmezleri arasında sıraya girmiş durumdadır. Tek bir tuşla yıkanan tertemiz bulaşıklar çamaşırlar, ısınan ve serinleyenler evler ne kadar da güzel öyle değil mi?

Bulaşık makineleri suyunu aldıktan hemen sonra yıkamaya geçmiyorsa ya da belli bir süre yıkayıp sonra birden bire duruyorsa yıkama motoru, kablo tesisat grubu ve elektronik kart,  arızalanmış olabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde ise yapmanız gereken durum Çukurambar Bosch Servisi firmamızdan servis talep ederek bulaşık makinenizin arızasını en iyi şekil de tamir ettirmeniz olacaktır.

ÇukurambarBosh Klima Arızaları

Bakım klima sistemlerin de en önemli faktörlerden birisi olmaktadır. Doğru şekil de yapılmakta olan klima bakımları ise klimalarınızın daha verimli çalışması ve daha uzun ömürlü çalışmasını sağlar.

Çukurambar Bosch Servisi olarak sizlere klima hava filtresi hakkında bazı bilgilere değinmek istedik.

Hava filtresi bakımı

Hava filtresi ön panel üzerindedir. Ön panel açılarak hava filtresine kolayca ulaşılabilir.

Filtrenin yaz ayların da 15 günde bir mutlaka temizliği yapılmalıdır. Temizliği yapılmadığı taktir de hava dağılımına engel olacağı için soğutma ve ısıtma işlevli de düşmektedir

Çukurambar Bosch Kombi Arızaları

Oldukça konforlu olan kombilerimiz hayatımızı özelikle de kış ayları fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Çukurambar Bosch Servisi olarak kombiniz için servis çağırmadan önce kontrol edilmesi gerektiren durumları listeledik;

Bosch Kombiniz için servis çağırmadan önce yapılması gerekenler;

  • Bosch Kombinizin yazlık kışlık ayarlarını kontrol ediniz.
  • Bosch Kombinize gaz gelip gelmediğini kontrol ediniz.
  • Bağlı olduğunuz ve ana sigortayı kontrol ediniz.
  • Su vanalarınız açık mı bunu kontrol ediniz.
  • Su basıncının yeterli mibunu kontrol ediniz.
  • Baca borusunun yerinden çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz.

Çukurambar Bosh Şofben Arızaları

Günlük hayatta çok fazla tercih edilmese de kullanan hala olduğu için sizlere şofbenlerinizin hakkında bilgi vermekteyiz.

Çukurambar Bosch Servisi olarak sizlere Bosch şofbenleriniz de görebileceğiniz sorunlardan bahsetmekteyiz.

Şofbeniniz suyu az akıtıyorsa bunların sebepleri;

  • Şofbeniniz Fiskiye’nizin delikleri çok büyük olabilir, şofbeniniz kademe anahtarı arızalıolabilir, ısıtıcılar kireç kaplamış olabilir, ısıtıcılardan birine enerji gelmiyor olabilir, şofbeniniz su basıncı ile çalışan siviclerden biri arızalanmış olabilir

Şofben içinden neden su akıtıyor bunun sebepleri;

  • Sivicleri çalıştıran diyafram delinmiş olabilir, su kabı delinmiş olabilir.

Böyle durumla karşılaştığınız da yapmanız gereken en doğru durum Çukurambar Bosch Servisi firmalarımızla iletişime geçerek yardım istemeniz olcaktır.