Çukurambar Ariston Servisi

Çukurambar Ariston Servisi hizmet sektörüne kattığı yeniliklerle tanınmaktadır. Başta beyaz eşya ve kombi olmak üzere şofben klima ve diğer Ariston markalı ürünleriniz için Ankara ilinin seçkin semti Çukrambar bölgesinde aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kombi ve şofben cihazlarının montajı esnasında elektrik hattının mutlaka topraklı olması gerektiğini unutmayınız.

Keza klima ünitelerinizin takılması sırasında da bu işlem şarttır. Kaçak akım rölesi taktırmak da hem sizi hem de evinizdeki eşyaları korumak adına doğru bir uygulama olacaktır. Ariston ürünleri zengin model çeşitliliği, her köşe başındaki servis ağı ve bunun yanı sıra zengin yedek parça depoları ile göz önüne çıkmakta ve bu sayede ev ve iş yerlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. 

Çukurambar ariston servisi teknolojik ve bilimsel çalışmaları ile bilinmektedir. Tamiratlarını çağımızın en yeni gelişmelerini yakından takip ederek yaptığı için beyaz eşya kombi ve klimacihazlarının yapılması gereken tüm müdahalelerinde üstün başarı göstererek onarım işlemlerini bitirmektedir. Ariston servis ağı ilimizin tüm ilçelerine adeta bir örümcek ağı misali yayılmıştır.

 Çamaşır makinası kurulumu, buzdolabı nakil işlemi, bulaşık makinası yer değişimi gibi işlerinizi servis merkezimizden yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde kombi ve şofben gibi sıcak su üretimi yapan elektronik aletleriniz için Çukurambar Ariston Servisi görevini başarı ile yürütmektedir.

Servis merkezimizde adeta bir arı gibi çalışan ve görev bölümünü kusursuz şekilde yaparak iş paylaşımında bulunan ekiplerimiz Çukurambar bölgesindeki çağrılarınıza hızır gibi yetişmektedir. Kışın ayaz yaptığı günlerde kombi cihazınızın çalışmaması hiç istemeyeceğiniz ve katlanılması zor bir durumdur. Aynı şekilde duş alamak istediğinizde veya bulaşıklarınızı yıkamaya çalıştığınız esnada bozulan bir şofben üniteniz size zor anlar yaşatacak ve yaşam kalitenizi düşürecektir.

İşte tam o esnada aklınıza hemen biz gelelim ve 448 00 00 numaralı telefonumuzu çevirmek için hiç zaman kaybetmeyin. Operasyon merkezimizde görev alan Aristonçalışanı teknik personellerimiz anında destekte bulunacak ve içine düştüğünüz olumsuz durumu sonlandırmak için var güçleri ile çalışacaklardır.

Çukurambar Ariston Servisi teknik becerilerine güvenebileceğiniz bir servis işletmesidir. Sektörde geçen çok uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve beceri birikimi ile her türlü onarım faaliyetini yüzünün akı ile tamamlamış ve bu sayede müşterileri ile güzel dostluklara imza atmıştır. Ariston markalı beyaz eşyalarınız için parça temini de elde edebileceğiniz tamir merkezimiz klima montaj işlemlerindeki profesyonelliğini her zaman göz önüne sermiştir.