Çukurambar Arçelik Servisi

Çukurambar Arçelik Servisi ile Arçelik ürünlerinizi garantiye alın, aklınız evinizde kalmasın. Arçelik BuzdolabıÇamaşır makinesi, Kurutma makinesi, Bulaşık makinesi, Elektrik süpürgesi, Televizyon Fırın, KombiKlima, Ankastre gibi ürünleriniz bizimle güvencededir.

Yıllardır Ankara’nın her ilçe ve semtinde Arçelik ürünlerindeki her tür arızayı onaran ekiplerimiz şimdi sizin bir tek çağrınızı bekliyor.

Garantili bakım ve onarım ile senelerin tecrübesini elinde bulunduran firmamız ister telefonla ister online ya da GSM ile anında kapınıza geliyor.

Çukurambar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşyalarınızın yıllık bakımı da servisimiz tarafından yapılmaktadır. Böylelikle olası bir arızanın da önüne geçmiş olursunuz. Beyaz eşyalar pek çok ufak mekanik parça içerir.

Bu mekanik parçalarda elektriksel ya da kullanıcı hatası ile oluşabilecek bir aksama cihazınızın kısmen ya da tamamen çalışmasını durdurabilir.

Bu sebeple cihazınızı ilk aldığınızda size verilen kullanım talimatlarına uygun olarak cihazınızı kullandığınızdan emin olunuz.

Arçelik markası denilince elbette akla ilk olarak mutfak eşyaları gelmektedir.

Çukurambar Buzdolabı Servisi

Bunların başında ise hiç şüphesiz buzdolabı bulunmaktadır. Buzdolapları pek çok nedene bağlı olarak çalışmayı durdurabilirler. Yalnız buzdolabınızın marka ev modeline bağlı olarak bir takım ani durmalar normal olabilir. Bu sebeple hemen paniğe kapılmamalısınız.

Mesela cihazınız durdu ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Öncelikle cihaz 30 dakika gibi bir sürede çalışmazlık gösterdiyse defrost dediğimiz moda geçmiş olabilir.

Ayrıca sıcaklık kontrol ayarı da 0 yani kapalı konumda ise yine cihaz durmuş olabilir. Buzdolabı içerisindeki ışığın yanmadığını görüyorsanız duvardaki fişi kontrol etmenizi öneririz.

Fiş çıkmış olabilir ya da elektrik kesintisi söz konusu olabilir. Ancak fiş takılı yine buzdolabından herhangi bir geri dönüş alamıyorsanız hemen Çukurambar Arçelik Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Sizlere en yakın servis aracımızı göndereceğiz ve bu teknik konunun üstesinden gelmenize yardımcı olacağız.

Çukurambar Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesinde de farklı türde arıza şikâyetleri alabiliyoruz. Makineler programlarına göre farklı işlevler yapabilirler.

Eğer programlamada bir sorun yaşıyorsanız ve program bir türlü başlamıyorsa elektrik olmayabilir. Yani kontrol göstergesi boş ise, kapağını da kontrol ettikten sonra bizleri arayabilirsiniz.

Ayrıca sigorta ile ilgili bir problem de oluşmuş olabilir. Çukurambar Arçelik Servisi teknisyenlerimiz çamaşır makinenizin neden programa geçmediğini anında belirleyecek ve gerekli onarım işlemlerini sizin için yapacaktır.

Arçelik marka her tür elektrikli ev aletinizin servis işlemini yapan firmamız İso 9001 belgelidir ve Arçelik ürünleri konusunda deneyimli teknisyenleri ile çalışmaktadır. Bu anlamda cihazlarınızın emin ellerde olduğunu rahatlıkla düşünebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!