Çukurambar Altus Servisi

Çukurambar Altus servisi olarak dünyaca ünlü Altus markasının klima cihazı, şofben ve beyaz eşya ürünlerinde müşterilerimizin sorunlarına cevap üretmekteyiz.

Altus ürünlerinizden herhangi biri arızalandığı takdirde veya parça değişimi söz konusu olduğunda müşterilerimizin onayını almadan herhangi bir işlem yapmamaktayız. Parçaların orijinali ile değişimini ancak müşterilerimizin onayı alındıktan sonra gerçekleştirmekteyiz.

Çukurambar Altus servisi olarak Altus marka klima ürünlerimizde servis ekibimiz genel bakıma geldiğinde cihazın gaz dolumunu filtre temizliğini ve içerisinde herhangi bir eskiyen veya değişmesi gereken parçaların olup olmadığını kontrol etmektedir. 

Çukurambar Altus servisi cihazlarınızın rutin bakımını gerçekleştirdikten sonra müşterilerine cihaz ile ilgili bilgiler vererek bazı tavsiyelerde de bulunmaktadır.

Bu tavsiyelerimiz arasında klima bakımınızı aksatmamanız üzerinde önemli durulur. Klimalarınızın filtre temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız ve ayrıca Altus klima ürünlerini kullanırken ucuz Çin malı kalitesiz gaz doldurulmamalıdır. Aksi halde cihazınızın kompresörü bozulur ve cihaz tamamen kullanılamaz hale gelir.

Çukurambar Altus servisi cihazınızın rutin kontrolüne geldiğinde cihazın gaz durumunu kontrol etmektedir. Çünkü gaz olmadan çalışan cihazlar zamanla kompresörlerini arızalandırır ve yakarlar.

Bu durumun neticesinde de Altus klimacihazınız kullanılamaz hale gelir.Bu sorunların önüne geçmek için Çukurambar Altus servisi ekip arkadaşlarımızdan kullanım hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Altus buzdolabı ürününüzü satın aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken konular hakkında Çukurambar Altus servisi teknik personellerimizedanışabilirsiniz. Altus buzdolabı ürününüzde su akıtma sıkıntısı yaşıyorsanız su tesisatınızın tamiri için bir usta bulmanız gerekmektedir.

Eğer probleminiz hala çözülmüyor ise Çukurambar Altus servisi ekibimizden sorununuzun çözümü için yardım isteyebilirsiniz.

Altus marka televizyon cihazlarınızda ekranda dikey ya da yatay çizgiler görüyorsanız cihazınızı tamamen prizden çekin. Bir süre bekledikten sonra cihazınızı tekrar açın. Çalıştırdıktan sonra cihazınız eski performansında çalışmıyorsa en kısa sürede Çukurambar Altus servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Günlük yaşantımızda Altus çamaşır makinesiürünleri çok nadir de olsa çeşitli problemler çıkarmaktadır. Çamaşır yıkama programında iken makineniz aniden durabilir. Bunun sebebi ilk olarak çalıştırdığınız programın bitmesi olabilir.

Bu fizyolojik bir durumdur. Yani bir arıza göstergesi değildir. Eğer programınız bitmediği halde cihazınızda bir durma gözlemlediyseniz sorununuzun çözümü için Çukurambar Altus servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Çukurambar Altus Servisi sizlere en hızlı şekilde ulaşmak için mobil ekiplerini devreye sokmuştur. Çukurambar bölgesindeki müşteri için 7/24 çalışan servisimiz çağrı taleplerinize en hızlı şekilde yetişmeye çalışmaktadır.

Altus ürünlerini beğenerek kullanan müşterilerimiz, arıza durumlarında hiç vakit kaybetmeden teknik servisimiz ile irtibata geçmelidir. ÇukurambarAltus servis merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Memnuiyet garantili işlemlerimizden faydalanmak için Çukurambar Altus Servisi çağrı merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Hatta hafta sonları veya tatil günlerinde bile rahatlıkla ulaşabilmeniz için nöbetçi personellerimiz görev yapmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!