Çukurambar Alarko Servisi

Çukurambar Alarko Servisi ekiplerimiz sizlere yıllardır olduğu gibi bakım onarım işlemlerinde garantili hizmet sunmaya devam ediyor. Alarko markası ısıtma ve soğutma sistemleri arasında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi durumundadır. Alarko marka cihazlar konusunda uzman kadromuz ise gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Çukurambar Alarko Servisi
Çukurambar Alarko Servisi

Kazan, kombi, şofben ve klimalar konusunda kaliteli cihazlar çıkaran Alarko, Ankara Çukurambar bölgesinde de yoğun şekilde tercih edilen bir markadır. Durum böyle olunca Çukurambar sakinlerini karşılaşabilecekleri zor durumdan kurtarma adına ekiplerimiz gece gündüz hazır bir şekilde beklemektedir.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının maksimumda karşılandığı bu cihazlar, yıllık bakımlar dahilinde oldukça verimli bir şekilde ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ancak bazen beklenmedik arızalar, teklemeler oluşabiliyor ki böyle durumlarda hızlı bir şekilde yardım arayabiliyorsunuz.

Sizlere zaman sorunu yaşatmadan gezici servis araçları ile anında yetişen Çukurambar Alarko Servisi ekiplerimiz garantili hizmet sunmakta ve sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Çukurambar Alarko Kombi Servisi

Çukurambar Alarko Kombi Servisi sayesinde kombilerinizde oluşabilecek arızaları dert etmenize gerek yok.

Kombilerle ilgili gün içerisinde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Kombiler ile ilgili bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi ısı sensör arızasıdır. Genellikle suyun kireçli olmasından ötürü bu sorun çıkmaktadır. Normalde ısıya oldukça dayanıklı bir parçadır.

Ancak sürekli ısıya maruz kaldığı için bazen arızalanabilmektedir. Kombide ısı sensör arızası meydana geldiğinde kaloriferler ısınmayacak veya tam tersi yüksek ısıda yanabilir. Isı sensörlerine gerekli bakım Çukurambar Alarko Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacak ve bir arıza durumunda gerekli müdahalede bulunulacaktır.

Günün hemen her saati bizlere sıcak su sağlayan şofbenlerde de tipi bir takım arızalar ile karşılaşmaktayız. Bunlar arasında rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin yanması, rezistans yanması, elektrik kaçağı, elektrik girişindeki klemensin erimesi, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarında yanma gibi durumlardır.

Şofbeninizde ortaya çıkabilecek herhangi bir tekleme, arıza ya da performans düşüklüğünde hemen Çukurambar Alarko Servisi operasyon merkezimize ulaşabilir ve uzman desteği alabilirsiniz.

Çukurambar Alarko Klima Servisi

Alarko markasının hem ev hem de işletmelerde insanları yaz sıcağından kurtaran ve konfor sağlayan cihazları klimalardır. Klimalar modeline göre farklı kapasitelerde sunulmaktadır. Klimalar konusunda bizlere müşterilerimizden bir takım şikâyetler gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi ise cihazın gürültülü çalışmasıdır.

Klimanızda gürültü problemi yaşıyor iseniz filtreleri kirlenmiş olabilmekle beraber kompresörden kaynaklı bir arıza da ortaya çıkmış olabilir. Parça kontrolü teknisyenimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca montaj sırasında aksamları iyi bir şekilde oturtulmamış gürültü yapıyor olabilir.

Çukurambar Alarko Servisi klima teknik birimimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra parçalarda bir sorun varsa orijinali ile değiştirecek ve klimanızdaki gürültü sorununu ortadan kaldıracaktır. Alarko marka cihazlarınızda yaşayacağınız her tür sorun için Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!